فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • پایان فیلمبرداری بخش پایانی «بر بال‌های ‌خیال» پس از ساخت دکور غار

  ۱۳۹۲/۰۳/۱۹
  تعداد نظر :(#)

  پایان فیلمبرداری بخش پایانی «بر بال‌های ‌خیال» پس از ساخت دکور غار


  در حالی که ۹۰ درصد فیلمبرداری «بر بال‌های خیال» به پایان رسیده، فیلمبرداری بخش پایانی در انتظار ساخت دکور است.

 • بهروز رشاد تهیه‌کننده «بر بال‌های خیال» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص مراحل فنی این فیلم گفت: 90 درصد از فیلمبرداری فیلم در ارتفاعات گیلان انجام شد و ده درصد از فیلم در غاری فیلمبرداری می‌شود که فضای ذهنی شخصیت های داستان در آن فیلمبرداری می‌شود و گروه در حال ساخت دکور مربوط به صحنه‌های پاپانی کار هستند.

  وی افزود: در آنجائی که در شرایط طبیعی نمی‌توانستیم در چنین لوکیشنی فیلمبرداری را انجام دهیم مجبور شدیم تا لوکیشن غار را کاملا بازسازی شدیم و کار ساخت دکورهای مربوط به این بخش تا 25 خرداد ماه به پایان خواهد رسید.

  رشاد تصریح کرد: تدوین توسط مهران فر در حال انجام است و صداگذاری نیز توسط استودیو روشنا زیر نظر امیرحسین قاسمی انجام خواهد شد.

  در این فیلم بهزاد حقیقی (بهرام)، رها بدرطالعی (رها). مهدی مخبری (محمود). سیما محمدزاده (صحرا خاتون)، مسعود بدرطالعی (مراد) به ایفای نقش می‌پردازند.

  براساس این گزارش،فیلم که جدیدترین فیلم مهران فر بعد از «قطعه زمستانی»، داستان بهرام نویسنده و کارگردان تئاتر است که به همراه دختر کوچک‌اش رها به ناکجا آبادی در دل طبیعت سفر می‌کند. ذهن آشفته بهرام در جهان تخیل و کلمات به دنبال معنای هستی خویش است و تنها راهنمای او یک نجوای زنانه است.  فهرست عوامل «بر بال‌های خیال» عبارتند از: کارگردان: فرهاد مهرانفر، تهیه کننده و مجری طرح بهروز رشاد، مدیر فیلم برداری: نادر معصومی، نویسنده: فرهاد مهرانفر و غزل مهرانفر،طراح صحنه ولباس: سهیلا فرزاد، صدابردار همزمان: علی رضا دریا دل، عکاس: شهرام شراره، دستیار اول کارگردان وبرنامه‌ریز: علی ارکیان، منشی صحنه: ریحانه ملک شعار، بازیگران: سیما محمدزاده، رها بدر طالعی، مهدی مخبری، بهزاد جعفری مذهب، مسعود بدر طالعی، حبیب میرزائی.محصول مشترک سیمای مرکز گیلان و شرکت سینمائی کارن فیلم.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام