فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • فیلمبرداری «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» ادامه دارد

  ۱۳۹۱/۰۹/۲۹
  تعداد نظر :(#)

  فیلمبرداری «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» ادامه دارد


  : فیلمبرداری فیلم سینمایی «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» به کارگردانی محمدهادی کریمی در تهران ادامه دارد، این فیلم برای حضور در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود

 • فیلمبرداری فیلم سینمایی «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» به کارگردانی محمدهادی کریمی و تهیه کنندگی علی لدنی در تهران ادامه دارد، این فیلم برای حضور در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود.  بنابراین گزارش، تاکنون هنگامه قاضیانی،نیکی کریمی، مهدی احمدی،بیتا فرهی،امیر حسین آرمان،خاطره اسدی، ساعد سهیلی،الناز بهمن‌زاده و شهرزاد کمال‌زاده جلوی دوربین رفته‌اند و قرار است بزودی نقش آفرینی حمید فرخ‌نژاد،فرخ نعمتی و احمد ساعتچیان در این فیلم آغاز خواهد شد.  همزمان با فیلمبرداری تدوین توسط «یلدا جبلی»، موسیقی توسط «فردین خلعتبری» و صداگذاری توسط «علیرضا علویان» در حال انجام است.  به گزارش فارس، فیلم سینمای «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» داستانی اجتماعی دارد که به مسائل و مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، می‌پردازد.

  محمدهادی کریمی متولد 1351 تهران، فارغ التحصیل پزشکی است. وی فعالیت هنری را سال 1376 با نگارش فیلم «ساغر» به کارگردانی سیروس الوند آغاز کرد. از دیگر فعالیت‌های وی می‌توان به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی نشریات «تصویر روز» و سینما جهان» اشاره کرد.  «برف روی شیروانی داغ»، «امشب شب مهتابه» و «غیرمنتظره» سه فیلمی است که در کارنامه کارگردانی محمد هادی کریمی به ثبت رسیده است.

  «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» چهارمین فیلم محمدهادی کریمی در مقام کارگردان و هجدهمین فیلمنامه وی می‌باشد که فیلمبرداری آن از اول آذرماه به مدیریت ابراهیم غفوری در تهران آغاز شده است.

  منبع: فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام