فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • ده‌نمکی: «رسوایی» را با شناخت دقیق از روحانیت ساختم

  ۱۳۹۲/۰۱/۲۷
  تعداد نظر :(#)

  ده‌نمکی: «رسوایی» را با شناخت دقیق از روحانیت ساختم


  مسعود‌ ده‌نمکی با اشاره به اینکه «رسوایی» را با شناخت دقیق از روحانیت ساختم گفت: به نظر من درون مایه زندگی ، کار،درس و اتفاقات زندگی روزمره روحانیت، بستری دراماتیک برای ساخت فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی ایجاد می‌کند.

 • ‌مسعود ‌ده‌نمکی در خصوص برگزاری جشنواره روحانی در قاب سینما و چگونگی ترسیم چهره روحانیت در فیلم های ایرانی گفت : به نظر من در بعضی از فیلم ها سینمایی تصویری درست و منطبق با حقیقت از روحانیت ارائه شده است .

  وی افزود: فیلم سازی در باره روحانیت نیازمند شناخت عمیق این طبقه اجتماعی است . بعضا کسانی که شناخت عمیق نسبت به این طبقه اجتماعی نداشتند و به سراغ ساخت فیلم هایی رفتند که تصویری نامانوس و نادرست و شعاری از روحانیت در آنها ارائه شده است. شاید این جشنواره بتواند این معضل را برطرف کند و شناختی نسبی ایجاد کند .

  ده نمکی با اشاره به دراماتیک بودن زندگی روحانیون تاکید کرد : به نظر من درون مایه زندگی ،کار ،درس و اتفاقات زندگی روزمره روحانیت بستری دراماتیک برای ساخت فیلم های سینمایی و سریالهای تلویزیونی ایجاد می کند. نزدیک شدن به روحانیون ویژگی های خاص خودش را دارد و باید در این زمینه حوزه علمیه با مشارکت و حمایت و دادن امکانات تحقیقاتی به نویسندگان و فیلم سازان در این زمینه گام های موثری بر دارد. هرچند که تا به امروز در این زمینه کم کاری های انجام شده است .

  سازنده سه گانه «اخراجی‌ها» با اشاره به جایگاه روحانیت در فیلم هایش گفت : سعی کردم بخشی از ارتباطاتی را که در طی این سالها با روحانیت از نزدیک داشته ام در فیلم هایم به تصویر در بیاورم، اما به طور مستقیم در فیلم‌هایم به شخصیت روحانیت نپرداختم . در فیلم «رسوایی» سعی و تلاشم بر این بود که شخصیت روحانی مورد پرداخت پررنگ وجدی تری قرار بگیرد و تصویری جدیدی از این شخصیت‌ها به مخاطب عرصه شود .
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام