فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • چه سریال هایی جایگزین مجموعه های رمضانی می شود

  ۱۳۹۲/۰۵/۱۵
  تعداد نظر :(#)

  چه سریال هایی جایگزین مجموعه های رمضانی می شود


  با پایان ماه مبارک رمضان، پخش مجموعه های نمایشی شبکه های سیما آغاز می شود.

 • به نقل از روابط عمومی سیما، با پایان ماه مبارک رمضان مجموعه های نمایشی «نوشدارو» ، «داوران»، «ستاره حیات» و «اولین انتخاب» از شبکه های یک، دو ، سه و تهران آغاز می شود.  شبکه یک  مجموعه نمایشی «نوشدارو» به کارگردانی جواد اردکانی و تهیه کنندگی علی لدنی از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود .

  داستان این مجموعه با نقش آفرینی هدایت هاشمی، علی صالحی، رز رضوی، شیوا خسرومهر، دکتر محمود عزیزی و اصغر همت از این قرار است که : پنج نفر از جهادگران در یکی از عملیات رزمندگان اسلام شبانه مشغول احداث خاکریز هستند. آنها درسوله نشسته اند و هرکدام که شهید و یا مجروح می شوند، دیگری بیرون می رود و ادامه می دهد . در این مجموعه وضعیت هر یک از آنان که در زمان حال در موقعیت های گوناگون مشغول خدمت هستند ، بررسی می شود.  شبکه دو  مجموعه تلویزیونی «داوران» محصول مرکز سیما فیلم، بعد از ماه مبارک رمضان از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.  داستان این مجموعه اپیزودیک درباره خانواده ای متشکل از داوران و وکلای حقوقی است که در هر قسمت، درگیر پروندهای خاص می شوند و اعضای این خانواده چهار نفری، بازیگران ثابت این مجموعه هستند.

  مسعود رایگان، پریوش نظریه و ایوب آقاخانی از جمله بازیگران اصلی این مجموعه هستند.

  «پانسمان روح»، «آخرین دیدار»، «جایی همین نزدیکی» ، «دورترها» و «آخرین دیدار» را احمد امینی کارگردانی کرده و کارگردانی «روز مبادا» و «مخفیانه» نیز بر عهده بیژن میرباقری بوده است. سعید شاهسواری «داوران» را در گروه علمی و فرهنگی مرکز سیما فیلم تهیه کرده است.  شبکه سه  مجموعه تلویزیونی «ستاره حیات» با نقش آفرینی حسین محجوب، بهزاد فراهانی ، فرخ نعمتی، ثریا قاسمی و نیما رئیسی از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۱۵ از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

  داستان این مجموعه به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی فریبا توکلی از این قرار است که افرادی که در یک پایگاه اورژانس مشغول فعالیت و خدمت رسانی به مردم هستند، در هر قسمت یک یا دو ماموریت اورژانسی را انجام می دهند در عین اینکه به زندگی شخصی و خانوادگی آنها نیز در طول قصه پرداخته می شود، پخش آن از روز یکشنبه ۲۰ مرداد ماه آغاز می شود.  شبکه تهران  مجموعه نمایشی «اولین انتخاب» به کارگردانی مهدی صباغ زاده از ۲۶ مرداد روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه ساعت ۲۳ از شبکه تهران پخش خواهد شد.

  اکبر عبدی، مجید مظفری، شهره لرستانی، لاله اسکندری، افشین هاشمی، سارا خوئینی‌ها، مریم امیرجلالی، زهیر یاری، رامتین خداپناهی، سحر آربین، معصومه بافنده، مصطفی طاری، کاظم افرندنیا، محمدعلی جناب، گیتی معینی، مجتبی طهماسبی، سعید پیردوست و اکبر معززی در این مجموعه ایفای نقش کرده اند.

  «اولین انتخاب» حکایت پسري به نام مسعود است که به عنوان خواستگار به خانه خانواده پزشكی مي رود. اين خواستگاري ساده بر اثر اتفاقاتي به حادثه اي بزرگ تبديل مي شود.

  گفتنی است، قرار بود مجموعه نمایشی «دروازه بهشت» در ماه مبارک رمضان از شبکه تهران پخش شود که با تغییر نام به «اولین انتخاب» بعد از ماه مبارک رمضان روی آنتن می رود.

  منبع:سینما پرس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام