فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • داستان «خائن کشی» و تعدادی از عوامل‌اش

  ۱۳۹۱/۰۸/۱۶
  تعداد نظر :(#)

  داستان «خائن کشی» و تعدادی از عوامل‌اش


  مسعود کیمیایی پیش تولید فیلم جدیدش با عنوان «خائن کشی» را آغاز کرد.

 • کارگردان مطرح سینمای ایران بعد از رد شدن فیلمنامه «دست تنها» که قرار بود سعید راد نقش اصلی آن را بازی کند به تازگی مجوز ساخت فیلمی با عنوان ««خائن کشی» را از اداره نظارت و ارزشیابی دریافت كرده است. پیش تولید این فیلم به تازگی آغاز شده و مسعود کیمیایی این روزها سرگرم انتخاب بازیگران و عوامل فیلمش است. فیلمی که داستان آن در تهران دهه 30 روایت می شود. یعنی 10 سال بعد از مقطع زمانی فیلم «سرب». کیمیایی روز گذشته درباره مضمون «خائن کشی» به بانی فیلم گفت:«این فیلم بخشی از رمان «جسدهای شیشه ای» است که داستانی مجزا دارد. داستان یک زندانی که بعد از دزدی تیر می خورد و قبل از به دام افتادن همه زندگی اش را به رفیق صمیمی اش می سپارد. اما این دوست قاعده رفاقت را رعایت نمی کند. او مجبور می شود برای محاکمه رفیق خائن اش از زندان فرار کند.» کیمیایی در ادامه گفت:«داستان فیلم در تهران سال 36 روایت می شود و از آنجا که قرار است تمام این صحنه ها در خیابان های تهران امروز بازسازی شود فیلم سختی خواهد بود که هزینه و انرژی زیادی می برد.»

  این کارگردان در خصوص ترکیب بازیگران فیلمش گفت:« فیلم دو بازیگر مرد اصلی دارد که هنوز به انتخاب نهایی نرسیده ام. به غیر از بازیگران حرفه ای در«خائن کشی» قطعا از استعدادها و دانش آموختگان کارگاه آزاد فیلم استفاده خواهم کرد.»

  کیمیایی همچنین درباره عوامل پشت دوربین فیلمش گفت:«حضور تینا پاکروان به عنوان مدیر تولید و علیرضا شمس در مقام دستیار کارگردان در فیلم قطعی است. درباره فیلمبردار هم باید بگویم احتمالا با اصغر رفیعی جم کار خواهم کرد. البته هنوز هیچ قراردادی بسته نشده است.»

  مسعود کیمیایی بعد از انتخاب عوامل و بازیگران، «خائن کشی» را تهران کلید می زند.

  منبع : کافه سینما
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام