فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • سریال «عصر پاییزی» در شبکه یک کلید خورد

  ۱۳۹۱/۱۲/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  سریال «عصر پاییزی» در شبکه یک کلید خورد


  سریال «عصر پاییزی» به کارگردانی «اصغر نعیمی» در شبکه یک کلید خورد.

 • تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «عصر پاییزی» در کارخانه ایران تایر در جاده مخصوص کرج آغاز شد و لوکیشن این مجموعه تا دو روز آینده به بیمارستان عمل تغییر می‌یابد.

  محمدرضا شریفی‌نیا، کوروش تهامی، فرزاد حسنی، نسرین مقانلو، سپیده خداوردی، سعید پیردوست، علی سلیمانی و ... از بازیگرانی هستند که جلو دوربین می روند و طی چند روز آینده چند بازیگر دیگر نیز به جمع آنها اضافه می شوند.

  داستان «عصر پاییزی» درباره تجدید فراش مردی 65 ساله است که حوادث عجیب و قریب این ازدواج و چالش خانواده گسترده‌ای که از بستگان نو عروس60 ساله‌اند با مادر همسر سابق داماد پیر مسبب درگیری جالبی می‌شوند که موقعیت‌های شاد مختلفی را رقم می‌زنند. در این میان پسر خانواده که مهندسی خلاق است با ورود به یک ماجرای عاشقانه تغییر کرده و به فردی کارآفرین تبدیل می‌شود.

  سایر عوامل اصلی این مجموعه تلویزیونی عبارتند از : نویسندگان: علی میرمیرانی، آزاده محسنی، سامانه نامدار، انتخاب بازیگران: محمدرضا شریفی‌نیا، مدیر تصویربرداری: سیروس عبدلی، صدابردار: هادی معنوی، طراح گریم: ایمان امیدواری، طراح صحنه: علی شایان‌فر، طراح لباس: مریم رحمانی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: منصور وثوقی، مدیر تولید: ناصر نصیری، عکاس: لیلا خوشکنار.

  عصر پاییزی به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه‌کنندگی جمال شیرمحمدی در 50 قسمت در گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه اول سیما و با مشارکت وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی است که برای پخش در سال 92 از این شبکه تولید می‌شود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام