فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • تصویربرداری بخش‌های جنگی «نوشدارو» در شهرک دفاع مقدس

  ۱۳۹۲/۰۳/۲۸
  تعداد نظر :(#)

  تصویربرداری بخش‌های جنگی «نوشدارو» در شهرک دفاع مقدس


  گروه سازنده مجموعه تلویزیونی «نوشدارو» برای تصویربرداری بخش‌های جنگی این سریال دو هفته دیگر به شهرک دفاع مقدس می‌روند.

 • «اصلان مرتضایی» مدیر تولید نوشدارو در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: حدود 85 درصد تصویر برداری این سریال تمام شده و ما اکنون در حال رج زنی هستیم.

  وی ادامه داد: با توجه به اینکه از قسمت اول تا ششم سریال نوشدارو، دقایقی از صحنه‌های جنگی وجود دارد که هنوز ضبط نشده است، نمی‌توان گفت چند قسمت این سریال آماده شده اما در کل حدود 85 درصد تصویر برداری این سریال انجام شده است.

  مرتضایی افزود: تا دو هفته دیگر به شهرک دفاع مقدس می‌رویم و تا در فرصتی یک ماهه بخش‌های مربوط به جنگ را هم تصویربرداری کنیم.

  وی تصریح کرد: امروز به فرودگاه امام خمینی(ره) می‌رویم و سکانس‌های مربوط به سفر خانواده محمد به خارج از کشور را با حضور هدایت هاشمی و رز رضوی ضبط می‌کنیم.

  داستان سریال 30 قسمتی نوشدارو که جواد اردکانی آن را کارگردانی می‌کند درباره تلاش 6 دوست است که در زمان جنگ در جبهه سنگرسازی می‌کردند و در زمان حاضر هم همچنان روحیه جهادی خود را حفظ کرده‌اند و در صنعت نفت مشغول به فعالیت هستند اما مشکلات و ماجراهایی برای این گروه پیش می‌آید که داستان نوشدارو را می‌سازد.

  بازیگران این سریال هم عبارتند از: هدایت هاشمی‌، رز رضوی‌، اصغر همت‌، شیوا خسرو‌مهر، امیرعلی‌ نبویان‌، رضا فیاضی‌، سعید داخ، ساقی عسگری‌، سهند‌ جاهد‌، سیدجواد طاهری‌ و مهسا‌ روحبخش‌، علی بکائیان‌ و علیرضا نجف‌زاده جزء بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

  عوامل پشت دوربین نوشدارو هم که در گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه یک تهیه می‌شود از این قرارند: جواد اردکانی: نویسنده و کارگردان، علی لدنی‌: تهیه‌کننده، فرشاد گل سفیدی‌: مدیر تصویر‌برداری، علی بکائیان: دستیار اول کارگردان، جعفر نامنی‌: دستیار دوم کارگردان، نبی‌اسد: مدیر تولید بخش نظامی، اصلان‌ مرتضایی‌ مدیر تولید، شاپور دلدار لنگرودی: جانشین تولید، بابک رضا‌خانی: تدوین‌گر و علی یعقوب زاده : مترجم بخش انگلیسی این مجموعه.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام