فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • علیمردانی: امیدوارم تجربه تلخ «سلام بر فرشتگان» برای «ساکن خانه چوبی» تکرار نشود

  ۱۳۹۲/۰۲/۰۴
  تعداد نظر :(#)

  علیمردانی: امیدوارم تجربه تلخ «سلام بر فرشتگان» برای «ساکن خانه چوبی» تکرار نشود


  تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ساکن خانه چوبی» با اشاره به اینکه مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مخالف اکران این فیلم قبل از جشنواره کودک است، ابراز امیدواری کرد تجربه تلخ «سلام بر فرشتگان» برای این فیلم تکرار نشود.

 • حسن علیمردانی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص اکران عمومی «ساکن خانه چوبی» گفت: فیلم هیچ مشکلی برای اکران ندارد و ما دوست داشتیم تا قبل از جشنواره کودک فیلم را اکران کنیم اما مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به عنوان سرمایه‌گذار فیلم علاقه مند است تا حتما در جشنواره کودک شرکت کند.

  وی افزود: سال گذشته هم «سلام بر فرشتگان» اول در جشنواره کودک به نمایش درآمد و جوایز متعددی از جشنواره گرفت و سپس اکران عمومی شد، اما شیوه اکران فیلم اصلا خوب نبود و در واقع در اکران عمومی قربانی شد، به همین دلیل شخصا دوست داشتم فیلم قبل از جشنواره اکران عمومی شود، ولی به هرحال تابع تصمیم مرکز گسترش هستیم.

  تهیه‌کننده «ساکن خانه چوبی» در خصوص پیش بینی خود از موفقیت این فیلم در اکران عمومی گفت:اکران عمومی را واقعا نمی‌تاون پیش بینی کرد چرا که سال به سال معیارهای مخاطب برای دیدن فیلم‌ها عوض می‌شود،اما امیدواریم بتوانیم با اکران فیلم در زمانی مناسب به دیده شدن فیلم کمک کنیم.

  براساس این گزارش، پروانه معصومی، امیرحسین آرمان، بهزاد خداویسی، فردوس کاویانی، داریوش اسدزاده، نعیمه نظام‌دوست، پیژن پیشدادی، کیمیا حسینی از بازیگران این فیلم هستند.

  «ساکن خانه چوبی» داستان زندگی دختر بچه‌ای ‌شش ساله است که علاقه زیادی به دایی‌اش دارد ولی دایی او به جبهه می‌رود‌. فیلم روایت تنهایی‌های دختر پس از عزیمت دایی‌اش به جبهه است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام