فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • پیش‌تولید «جامه‌دران» با بازی لیلا حاتمی و محمدرضا فروتن آغاز شد

  ۱۳۹۲/۰۷/۲۹
  تعداد نظر :(#)

  پیش‌تولید «جامه‌دران» با بازی لیلا حاتمی و محمدرضا فروتن آغاز شد


  ساداتیان تهیه‌کننده فیلم «جامه‌دران» از آغاز پیش‌تولید و ارائه فیلمنامه به سازمان سینمایی برای دریافت پروانه ساخت خبر داد.

 • بسیدجمال ساداتیان در این‌باره یه مهر گفت: قرار بود این فیلم را ما سال 91 بسازیم که به دلایلی این امکان فراهم نشد اما به تازگی برای گرفتن پروانه نمایش آن اقدام کردیم و امیدوارم تا اواسط آبان ماه پیش‌تولید را آغاز کنیم.

  این تهیه‌کننده توضیح داد: به دلیل تاخیری که در ساخت به وجود آمد «جامه‌دران» به جشنواره فجر امسال نمی رسد اما تلاش می کنیم از همان ترکیب بازیگرانی استفاده کنیم که پیش از این اعلام کرده بودیم.

  وی همچنین درباره نسخه نمایش خانگی «برف روی کاجها» به کارگردانی پیمان معادی بیان کرد: با شرکت پرتو آبی برای پخش فیلم در شبکه خانگی صحبت کردیم که با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده اوایل آبان ماه وارد بازار خواهد شد.

  «جامه‌دران» به کارگردانی حمیدرضا قطبی ساخته می شود. پیش از این قرار بود بیتا فرهی، محمدرضا فروتن، لیلا حاتمی و هانیه توسلی در این فیلم بازی کنند. این فیلم اقتباسی از رمان ناهید طباطبایی است. «جامه‌دران» درباره زنی به نام شیرین است که در مراسم ختم پدرش پی به روابط جدیدی در زندگی پدرش می‌برد و حقایقی را کشف می‌کند.

  «برف روی کاجها» اولین ساخته پیمان معادی است که در آن مهناز افشار، صابر ابر، حسن پاکدل، ویشکا آسایش، آناهیتا افشار، حسن معجونی و... بازی می کنند.


  منبع:سینما نگار
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام