فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • اولین نقش منفی دی‌کاپریو در فیلم تارانتینو

  ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
  تعداد نظر :(#)

  اولین نقش منفی دی‌کاپریو در فیلم تارانتینو


  لئوناردو دی کاپریو می‌گوید با بی‌صبری منتظر اکران عمومی فیلم تازه‌اش «دجانوی از بند رسته» است که 25 دسامبر امسال به روی پرده سینماها می‌رود.

 • اهل فن و تحلیلگران اقتصادی سینما عقیده دارند این بازیگر به سه دلیل چشم انتظار نمایش عمومی این فیلم است.
  دلیل اول، شکست تجاری فیلم‌ آخر او «جی ادگار» در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا و بقیه کشورهای جهان در سال گذشته میلادی بود.

  این درام شرح حال گونه توسط کلینت ایستوود کارگردانی شد و دی‌کاپریو در آن نقش جی ادگار هوور موسس اف بی آی در دهه 50 میلادی ظاهر شد.
  اما «جی ادگار» با وجود شکست سخت تجاری (و فروش پایین 75 میلیون دلاری در کشورهای مختلف جهان) نتوانست نظر مثبت منتقدان سینمایی را جلب کند.

  دلیل دوم این است که دی کاپریو در «دجانوی از بند رسته» برای اولین بار در کارنامه سینمایی خودش، در یک نقش منفی بازی کرده است.

  کاراکتر او در قصه فیلم کالوین کندی نام دارد که همسر شخصیت اصلی قصه دجانو (با بازی جمی فوکس) را به گروگان گرفته و باید تن به نبردی سخت با او بدهد.

  دلیل سوم این است که «دجانوی از بند رسته» اولین فیلم دی‌کاپریو است که در آن در نقش اصلی قصه و ماجراهای آن ظاهر نمی‌شود.

  فیلم حداقل سه کاراکتر محوری و عمده دارد که کاراکتر دی کاپریو یکی از آن‌هاست. کاراکتر دکتر شولتز (با بازی کریستف والتر)سومین شخصیت مهم قصه است.

  دکتر شولتز کسی است که کاراکتر دجانو را که یک برده است آزاد می‌کند و به او تعلیمات لازم را برای مبارزه با کاراکتر کالوین کندی می‌دهد.

  کوئنتین تارانتینو کارگردان این وسترن اکشن که همیشه می‌خواست نقش منفی یکی از فیلم‌های خود را به لئونارد دی‌کاپریو بدهد، قرار بود با او در «پدرسوخته‌های لعنتی» همکاری کند.

  دی کاپریو قبول کرد در این فیلم در نقش فرمانده نازی قصه فیلم بازی کند، اما اطرافیان کارگردان به او پیشنهاد کردند ایفای این نقش را به یک بازیگر آلمانی زبان بسپارد.

  به همین دلیل این نقش به کریستف والتز رسید و تارانتینو به دی کاپریو قول داد در فیلم دیگری از وجود او در نقش کاراکتر خبیث قصه استفاده کند.

  منبع : خبرگزاری فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام