فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • ساخت سریال کمدی «دیو ها» با تهیه‌کنندگی حمید اعتباریان برای عرضه در شبکه نمایش خانگی

  ۱۳۹۲/۰۵/۱۷
  تعداد نظر :(#)

  ساخت سریال کمدی «دیو ها» با تهیه‌کنندگی حمید اعتباریان برای عرضه در شبکه نمایش خانگی


  سریال کمدی «دیو ها» با کارگردانی الهام قره خانی، مهرتاش مهدوی و تهیه کنندگی حمید اعتباریان، برای پخش در شبکه نمایش خانگی ساخته خواهد شد.

 • به گزارش سینمانگار، سریال کمدی «دیو ها» با کارگردانی الهام قره خانی، مهرتاش مهدوی و تهیه کنندگی حمید اعتباریان، برای پخش در شبکه نمایش خانگی ساخته خواهد شد.

  سریال آکادمی «دیو ها» که با تکنیک سینمای داستانی و تلفیق آن با سینمای انیمشن و عروسکی ساخته می شود، مضمونی کمدی و تخیلی دارد و روایتگر آخرین کلاسی است که دیوها برای ورود به اجتماع در آن دوره های بدجنسی را می گذرانند.

  طرح این سریال که برای مخاطبان 9 تا 99 ساله ساخته می شود از الهام قره خانی است، و تهیه کنندگی آن را حمید اعتباریان بر عهده دارد. کارگردانی این مجموعه بر عهده الهام قره خانی و مهرتاش مهدوی است. لازم به ذکر است تولید این پروژه در موسسه فرهنگی و هنری سیران فیلم صورت می گیرد.
  این سریال برای پخش و توزیع در شبکه نمایش خانگی آماده می شود و هم اکنون در مرحله طراحی فضاهای داستانی است.

  اعتباریان تهیه فیلمهای چون «ستاره ها»، «شام عروسی» و «سن پترزبورگ» را بر عهده داشته و این اولین تجربه او در شبکه نمایش خانگی است. از جمله فعالیت های الهام قره خانی و مهرتاش مهدوی نیز می توان به ساخت مستندهای شهرداد روحانی و علی حاتمی اشاره کرد. همچنین «ساکن صحرای سکوت» ساخته مشترک آنها در مورد خسرو شکیبایی نیز چندی پیش اکران شد. آنها همچنین سازنده اولین فیلم سینمایی رئال-انیمیشن سینمای ایران به نام «بانویی از ماه» هستند که تولید آن به دلیل مشکلات مالی در مرداد نود متوقف شد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام