فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «فصل فراموشی فریبا» ‌در انتظار آهنگساز/ ۱۰ درصد تدوین انجام شد

  ۱۳۹۲/۰۷/۱۲
  تعداد نظر :(#)

  «فصل فراموشی فریبا» ‌در انتظار آهنگساز/ ۱۰ درصد تدوین انجام شد


  فیلم سینمایی «فصل فراموشی فریبا» به کارگردانی عباس رافعی چندی پیش به فیلم‌برداری خود خاتمه داد و در حال حاضر مراحل تدوین و صداگذاری را همزمان با هم طی می‌کند.

 • عباس رافعی تهیه کننده و کارگردان فیلم سینمایی «فصل فراموشی فریبا» عنوان کرد: کمتر از یک ماه است که فیلم برداری اثر به اتمام رسیده و در حال حاضر حدود 10 درصد تدوین آن را همزمان با صداگذاری انجام داده ایم و سرعت خوبی در این زمینه داریم.

  وی افزود : از آنجایی که نمی خواهیم «فصل فراموشی فریبا»‌ موسیقی انتخابی داشته باشد برای آن به دنبال آهنگساز هستیم و هنوز هیچ گزینه قطعی نیافتیم.

  رافعی درباره فیلمبرداری «فصل فراموشی فریبا»‌ توضیح داد: این اثر یک فیلم خیابانی است که در تهران معاصر می‌گذرد و اغلب لوکیشن‌های آن در خود شهر تهران بود و به دلیل کار در لوکیشن‌های معاصر بیرونی سخت‌تر از کار در فیلم «کیمیا و خاک» که در آن مجبور بودیم تهران دهه پنجاه را بازسازی کنیم،‌نبود.

  بر اساس این گزارش فیلمبرداری « فصل فراموشی فریبا » که با آخرین تکنولوژی دوربین‌های آری فلکس (Alexa) در ایران صورت می‌گیرد به کارگردانی و تهیه‌کنندگی عباس رافعی و با حضور مسعود دلیری به عنوان مدیر تولید، علیرضا برازنده به عنوان مدیر فیلمبرداری و بازیگرانی همچون ساره بیات، امین زندگانی، شهین تسلیمی، هومن کیایی در مرحله تدوین به سر می برد.
  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام