فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • مرد آهنی 3 فضایی مشابه فیلم شوالیه تاریکی خواهد داشت

  ۱۳۹۱/۱۰/۱۰
  تعداد نظر :(#)

  مرد آهنی 3 فضایی مشابه فیلم شوالیه تاریکی خواهد داشت


  از هم اکنون گمانه زنی ها مبنی بر شباهت فضای تاریک مرد آهنی 3 با شوالیه ی تاریکی شروع شده است

 • منتقدان سینمایی با توجه به اظهارات جدید داونی جونیور می‌گویند به احتمال زیاد قصه حال و هوای «مرد آهنی 3» به «شوالیه تاریکی» کریستوفر نولان نزدیک است...


  صحبت تازه رابرت داونی جونیور در شرایطی در رسانه‌های گروهی بازتاب وسیعی داشته که منتقدان سینمایی، مجموعه فیلم «مرد آهنی» را کاری سطحی و کم ارزش ارزیابی کرده‌اند.

  این درحالی است که چند هفته قبل کوین فیگ تهیه‌کننده اصلی مجموعه فیلم «مرد آهنی»،رسما گفت سومین قسمت آن یک کار جدی نخواهد بود و برای سرگرم کردن تماشاگران ساخته شده است.

  اما حالا داونی جونیور می‌گوید شین بلک کارگردان فیلم ،سر صحنه فیلم‌برداری به وی گفته می‌خواهد قصه آن حس و حال تلخ و تاریکی داشته باشد.

  خواسته این فیلم‌ساز-که کارگردان جدید مجموعه فیلم «مرد آهنی» است و با این فیلم، اولین همکاری را با این پروژه ارائه می دهد -بازگشت به ریشه‌های اصلی قصه کمیک استریپی «مرد آهنی» می‌باشد.

  به گفته داونی جونیور: «شین بلک اصرار دارد که قصه فیلم به ریشه‌های اصلی خود برگردد و حس تلخی و سیاهی آن را در معرض نمایش بگذارد. همین نکته، سومین قسمت فیلم را تبدیل به یک کار ویژه می‌کند. بلک توانایی انجام این کار را دارد.»

  منتقدان سینمایی عقیده دارند شین بلک و رابرت داونی جونیور با «مرد آهنی 3 » قصد انجام همان کاری را دارند که کریستوفر نولان هنگام ساخت سه‌گانه «شوالیه تاریکی» با قصه کمیک استریپی «بتمن» کرد.

  سوالی که آنان در این رابطه مطرح می‌کنند این است که آیا تماشاگران ساده‌پسندی که بیش از یک میلیارد دلار برای تماشای این فیلم در سراسر جهان خرج کردند، از تلخ و سیاه شدن لحن قصه عامیانه آن استقبال خواهند کرد یا نه.

  فیلم‌برداری سومین قسمت این اکشن ماجراجویانه هم اکنون در کشور چین ادامه دارد. این فیلم به صورت محصول مشترک چین و آمریکا تولید می‌شود و اولین محصول صنعت سینما هالیوود است که چینی‌ها سهم مهمی در تولید آن دارند.

  شین بلک کارگردان این قسمت فیلم، جایگزین جان فاورو شده که دو قسمت قبلی آن را در سال 2008 و 2010 کارگردانی کرد.

  «مرد آهنی 3» برای سوم ماه مه سال جدید میلادی آماده می شود، رابرت داونی جونیور در قصه فیلم،صنعت گر میلیاردی به نام تونی استارک است که توانایی تبدیل شدن به ابر قهرمانی به نام «مرد آهنی» را دارد.

  گیوینت پالترو، گای پیرس، ربکا هال، پل بنتلی، دان چیدل و بن گینگرلی (در نقش شخصیت منفی و شرور قصه فیلم) بقیه بازیگران فیلم هستند.

  شرکت فیلم‌سازی مارول (که مالک قصه کمیک استریپی مرد آهنی است) تهیه‌کننده این فیلم با همکاری کمپانی پارامونت است

  مبنع : مووی مگ
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام