فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • شریف: اکران «عملیات مهد کودک» به توافق به فارابی بستگی دارد

  ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  تعداد نظر :(#)

  شریف: اکران «عملیات مهد کودک» به توافق به فارابی بستگی دارد


  هیه‌کننده فیلم سینمایی «عملیات مهد کودک» احتمال اکران فیلم در سال جاری تنها منوط به توافق نهایی با بنیاد سینمایی فارابی دانست.

 • رویا شریف در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس در برنامه ریزی برای اکران «عملیات مهد کودک» گفت: به عنوان تهیه کننده و یکی از سرمایه‌گذاران فیلم تمایل دارم فیلم ابتدا در جشنواره کودک به نمایش در بیاید و پس از آن فارابی شرایط لازم را برای اکران فراهم کند.

  وی افزود: بهتریت حالت برای دیدن شدن «عملیات مهد کودک» این است که این ابتدا در جشنواره فیلم کودک به نمایش در آید و بعد از راهی اکران عمومی شود که البته همه چیز به توافق فارابی بستگی دارد.

  شریف ادامه داد: اگر با فارابی به توافق برسیم که فیلم در جشنواره کودک حضور خواهد داشت اما اگر به توافق نرسیم نیمه دوم تابستان یا عید فطر به اعتقاد من بهترین زمان برای اکران «عملیات مهد کودک» خواهد بود.

  وی همچنین در خصوص تولید فیلم بعدی خود در سینما گفت: من در حال حاضر دو فیلن «نیلوفر» و «عملیات مهد کودک» را در ژانر کودک دارم که هنوز اکران نشده‌اند و برای فیلم بعدی یک فیلمنامه بسیار خوب در ژانر اجتماعی را بعد از مشخص کردن کارگردان مناسب کلید خواهم زد.

  براساس این گزارش،داستان «عملیات مهد کودک» درباره‌ چند کودک است که برای جلب توجه والدینشان دست به کار بزرگی می‌زنند.

  عوامل فیلم سینمایی «عملیات مهدکودک» عبارتند از: فیلمنامه‌نویس: فرزاد اژدری، مدیر فیلمبرداری: سیدمحسن جاهد، صدابردار: بهروز معاونیان، تدوین: حسن ایوبی، موسیقی: ناصر چشم آذر.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام