فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • پروانه ساخت «ایران برگر» برای مسعود جعفری جوزانی صادر شد

  ۱۳۹۲/۰۹/۰۵
  تعداد نظر :(#)

  پروانه ساخت «ایران برگر» برای مسعود جعفری جوزانی صادر شد


  معاون آثار سینمایی و سمعی وبصری سازمان سینمایی، از اکران محدود فیلم سینمایی «پرویز» به کارگردانی مجید برزگر و صدور پروانه ساخت برای پروژه سینمایی «ایران برگر» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی خبر داد.

 • معاون آثار سینمایی و سمعی وبصری سازمان سینمایی، از اکران محدود فیلم سینمایی «پرویز» به کارگردانی مجید برزگر و صدور پروانه ساخت برای پروژه سینمایی «ایران برگر» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی خبر داد.

  به گزارش ایرنا، محمد احسانی روز یکشنبه گفت: فیلم سینمایی «پرویز» به کارگردانی مجید برزگر با مجوز ویدیویی به تولید رسید و بر اساس قوانین، فیلم های ویدیویی متقاضی اخذ پروانه سینمایی، باید در شورایی سه نفره مورد ارزیابی قرار گیرد و در صورت تصویب این شورا، تشخیص داده می شود که یک اثر به شورای پروانه نمایش ارائه و مجوز اکران سینمایی بگیرد.

  وی ادامه داد: شورای پروانه نمایش درباره فیلم «پرویز» اعلام کرده بودند که این اثر استاندارد سینمایی ندارد، به این معنی که فیلم مجوز سینمایی نداشت.

  معاون آثار سینمایی و سمعی وبصری سازمان سینمایی تاکید کرد: پس از ابلاغ این موضوع به تهیه کننده فیلم، وی درخواستی را مبنی برگزاری جلسه ای مشترک با دبیر و نماینده ای از شورای پروانه نمایش داشت که این موضوع انجام شد.

  وی گفت: در هفته جاری تصمیم نهایی برای فیلم «پرویز» اتخاذ می شود و این اثر سینمایی به احتمال زیاد با اکران محدود در سینماها روی پرده می رود.

  «پرویز» با بازی «لِوون هِفتوان» داستان مردی به نام «پرویز» را بیان می کند که تمام زندگی خود را در خانه پدری گذرانده و هیچ گاه شغلی هم نداشته است اما ....


  صدور پروانه ساخت برای «ایران برگر»

  احسانی همچنین درباره صدور پروانه ساخت طرح سینمایی «ایران برگر» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی گفت: این طرح در اوایل دوره مدیریت جدید سینما به شورای پروانه ساخت ارائه شد و اتفاقا فیلمنامه خوبی هم بود و در نهایت برای این طرح، مجوز ساخت صادر شد.

  وی یادآور شد: اشکالی درباره عنوان فیلم وجود داشت و اعضای شورای پروانه ساخت با توجه به عنوان «ایران» و «برگر» و ترکیب این دو کلمه، نظر به تغییر نام این طرح داشتند.

  معاون آثار سینمایی و سمعی و بصری سازمان سینمایی ادامه داد: مرتضی شایسته تهیه کننده این طرح سینمایی به تازگی نامه ای به شورای پروانه ساخت ارائه کرده و درباره انتخاب این نام و علت تغییر نیافتن دلایلی بیان کرده که این نامه در جلسه آتی شورای پروانه ساخت مورد بررسی قرار می گیرد.

  احسانی تاکید کرد: این طرح سینمایی پروانه ساخت گرفته و تنها مشکل موجود بر سر عنوان «ایران برگر» است.


  منبع:سینما نگار
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام