فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • اکران «دردسرهای شیرین» در خارج از ایران

  ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
  تعداد نظر :(#)

  اکران «دردسرهای شیرین» در خارج از ایران


  کارگردان سینمای ایران گفت: فیلم سینمایی «دردسرهای شیرین» در خارج از کشور هم اکران می‌شود تا مردم دیگر کشورها با ظرفیت‌های انرژی نو در کرمان آشنا شوند.

 • کمال تبریزی شامگاه پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فیلم سینمایی «دردسرهای شیرین» در ارتباط با موقعیت اقلیمی و جغرافیایی کرمان است.

  وی با اشاره به اینکه انرژی نو در کرمان فوق‌العاده فراهم است، بیان داشت: سایت‌هایی در استان کرمان وجود دارد که از انرژی خورشیدی بهره‌برداری می‌کنند.

  این کارگردان مطرح ابراز داشت: قصه فیلم سینمایی «دردسرهای شیرین» به انرژی های نو اختصاص دارد و به همین علت شهر کرمان و شهرهای اطراف آن و کویر را برای ساخت فیلم انتخاب کردیم.

  تبریزی ادامه داد: فیلم سینمایی «دردسرهای شیرین» بیشتر از اینکه در داخل کشور نمایش داشته باشد در خارج از کشور به نمایش در می‌آید و برای مردم سایر کشورها هم سایت‌های انرژی نو استان کرمان جذاب است.

  وی خاطر نشان کرد: اگر بهره‌برداری از انرژی‌های نو مانند خورشید و باد در استان کرمان به صورت درست انجام شود، یک سوم انرژی مورد نیاز کشور را می‌توانند از کرمان تهیه کنند.

  تبریزی تصریح کرد: فکر می‌کنم، بهترین و مناسب‌ترین مکان را برای ساخت فیلم سینمایی «دردسرهای شیرین» انتخاب کردیم و امیدوارم فیلم بتواند برای بهره‌برداری از انرژی‌های نو مؤثر باشد.

  وی ابراز داشت: زمانی که ما پروژه سینمایی «دردسرهای شیرین» را آغاز کردیم، هنوز فیلم‌های شیار 134 و روز رستاخیز را ندیده بودم، اما وقتی این دو فیلم را دیدم، مطمئن شدم از نظر هنری جوانان بااستعدادی در کرمان وجود دارد.

  کارگردان فیلم سینمایی «دردسرهای شیرین» عنوان کرد: از 9 اسفند ماه جاری در کرمان حضور داریم و طی این چند روز متوجه شدم که استعدادهای کرمان در عرصه سینما فوق‌العاده است.

  تبریزی خاطر نشان کرد: کرمان یکی از استان‌هایی است که جوانان و هنرمندان بی‌نظیری دارد که استعداد فوق‌العاده‌ای دارند.

  وی با ابراز رضایت از ساخت فیلم در کرمان بیان داشت: امیدوارم وقتی فیلم ساخته شد و به نمایش درآمد، این نظر را مخاطبان ما هم داشته باشند.

  کارگردان سینمای ایران افزود: با مسئولان دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان صحبت کردیم که نخستین نمایش فیلم سینمایی «دردسرهای شیرین» را در چهارمین کنفرانس انرژی‌های نو در کرمان طی تیرماه سال 93 داشته باشیم.


  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام