فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • صفاری: از اکران «انتهای زمین» کاملا ناامید شده‌ام

  ۱۳۹۲/۰۲/۱۹
  تعداد نظر :(#)

  صفاری: از اکران «انتهای زمین» کاملا ناامید شده‌ام


  کارگردان فیلم سینمایی «انتهای زمین» با انتقاد از شرایط نابرابری که در حوزه اکران وجود دارد گفت: با وجود داشتن پروانه نمایش از اکران «انتهای زمین» کاملا ناامید شده‌ام.

 • ابوالفضل صفاری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص وضعیت نهایی «انتهای زمین» و مشکل این فیلم برای اکران عمومی گفت: همچنان منتظر یک اتفاق مثبت برای این فیلم هستیم اما نمی‌دانم چرا در تمام این سال‌ها اتفاقی خاصی برای اکران فیلم نیفتاده است.

  وی افزود: «انتهای زمین» پروانه نمایش دارد و هیچ مشکلی برای اکران عمومی ندارد اما به دلیل اینکه فیلم بازیگر چهره ندارد سینماداران از اکران آن استقبال نمی کنند در حالیکه فیلم در جشنواره فجر 26 مورد استقبال قرار گرفت و حتی در چندین جشنواره بین‌المللی نیز موفق به کسب جایزه شد اما شرایط اکران در سینما ما پیچیده است.

  این کارگردان جوان سینما ادامه داد: واقعا برای اکران فیلم توقع بالایی ندارم و اگر شرایطی مهیا شود که فیلم بتواند حتی در 5 سینمای فرهنگی اکران شود راضی هستم چرا که معتقدم اکران فیلم با همین شرایط هم بهتر است دیده نشدن آن است.

  صفاری در پاسخ به این سوال که آیا در تمام این سال‌ها به فکر فروش حق رایت فیلم نیفتاده است، گفت: واقعا بعضی مواقع کاملا از اکران فیلم ناامید می‌شوم و حتی بارها تصمیم گرفته‌ام تا حق رایت فیلم را واگذار کنم تا حداقل در شبکه نمایش خانگی دیده شود و شاید در آینده همین کار ا انجام دادم.

  راساس این گزارش، «انتهای زمین» درباره مرد میانسالی به نام حجت است که از شمال ایران به جنوبی ترین منطقه ایران در کنار دریای عمان سفر کرده است. و در آنجا به مدت 17 سال به دور از زندگی شهری سکنی گزیده است. او در این مدت به رابینسون کروزئه ایران شهرت یافته است. در طول فیلم شخصیت‌های مختلفی به او سر می‌زنند که باعث مشکلاتی برای او می‌شوند...

  منبع: فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام