فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • رونمایی از «بچگیتو فراموش نکن» در جشنواره کودک

  ۱۳۹۲/۰۶/۱۷
  تعداد نظر :(#)

  رونمایی از «بچگیتو فراموش نکن» در جشنواره کودک


  فیلم سینمایی «بچگیتو فراموش نکن» به کارگردانی جلال فاطمی برای اولین بار در بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به نمایش درمی‌آید.

 • حسن نجم در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص آخرین مراحل فنی «بچگیتو فراموش نکن» گفت: «بچگیتو فراموش نکن» با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید شده و با توجه به پایان کامل مراحل فنی هم اکنون آماده نمایش است.

  وی افزود: از آنجائیکه مضون فیلم در ارتباط با کودکان و نوجوان است و ترکیب بازیگران خوبی نیز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند قصد داریم تا اولین نمایش آن در جشنواره فیلم کودک باشد و پس از آن برای اکران عمومی تصمیم‌گیری کنیم.

  براساس این گزارش، این فیلم سال گذشته در لوکشین‌هایی چون شهرک غرب، سعادت آباد، کارخانه بتون سازی فربت در 5 کیلومتری جاده قدیم کرج و منطقه فرمانیه (شهید اندرزگو) فیلم‌برداری شده است.

  در خلاصه داستان فیلم آمده است: کودک دلشان می‌خواهد بزرگ شوند، بزرگتر‌ها دلشان می‌خواهد کودک باشند. اما اگرحواسشان باشد به همه هر جایی که هستند خوش می‌گذرد.

  اکبر عبدی، فرهاد آئیش، بهاره رهنما، بهنام تشکر، مجید شهریاری، مهران رنجبر، مهران رجبی، مریم سلطانی، مائده طهماسبی، سیاوش مفیدی، سوسن پرور، ندا میرمهدی، سیامک اشعریون، محمدمهدی احدی، سوگند الهی، مهدی کارگر شهامت، محمدرضا نیلی و پارسا مشیری، سوگل نصرتی به همراه حامد کیازال (بازیگران خردسال) نقش آفرینی می‌کنند.

  «بچگیتو فراموش نکن» پس از «نخودی» دومین فیلم سینمایی جلال فاطمی است.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام