فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • حادثه واقعی

  ۱۳۹۲/۱۲/۰۵
  تعداد نظر :(#)

  حادثه واقعی


  یک کاپیتان، الناز شاکردوست را از غرق شدن نجات داد

 • فيلمبرداري فيلم سينمايي «تابو» به کارگرداني خسرو معصومي از نيمه گذشت.
  به گزارش کافه سینما به نقل از باني فيلم، تمام صحنه هاي اين فيلم در منطقه کوهستاني کدير فيلمبرداري مي شود و الناز شاکردوست نقش اصلي آن را بازي مي کند.
  «تابو» فيلمي متفاوت از خسرو معصومي است. فيلمي که هنجارهاي نابخردانه اجتماعي را روايت مي کند که با پافشاري هاي نادرست خود طي ساليان دراز سعي در از بين بردن حداقل حقوق انساني افراد دارد. اين کارگردان در سيزدهمين فيلم خود زندگي دختري را به تصوير مي کشد که سعي در از بين بردن اين تابو ها دارد.
  خبر ديگر درباره اين پروژه حادثه اي است که دو هفته قبل سر صحنه فيلمبرداري افتاد. سکانسي که قرار بود صحنه غرق شدن کاراکتر زن فيلم (بهار) جلوي دوربين برود. به گفته امير گرجي جانشين توليد «تابو» در اين سکانس بهار بعد از دعوا با پدرش به دريا مي زند اما از آنجا که اين صحنه خيلي ناگهاني به ذهن خسرو معصومي مي رسد گروه پيشگيري هاي لازم را انجام نداده بودند.گرجي در ادامه به باني فيلم گفت: «به اين دليل که بهار در فيلمنامه قصد خودکشي دارد و شنا هم بلد نيست، شاکردوست مجبور بود تا ميانه هاي دريا درحاليکه شنا نمي کند پيش برود. اما موجي بلند باعث شد ايشان زير آب برود. براي مدتي نتوانستيم شاکردوست را پيدا کنيم و واقعا فاصله‌اي تا غرق شدن نداشت. در نهايت ايشان توسط يک نگهبان و همسرش که در يک کشتي اقامت داشتند نجات پيدا کرد.»
  قرار است تدوين اين فيلم را حسن حسندوست انجام دهد.

  منبع : کافه سینما
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام