فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «تهران 1500» به مرز نیم میلیارد نزدیک شد، «رسوایی» به یک میلیارد

  ۱۳۹۲/۰۱/۰۹
  تعداد نظر :(#)

  «تهران 1500» به مرز نیم میلیارد نزدیک شد، «رسوایی» به یک میلیارد


  فیلم سینمایی «رسوایی» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی پس از ۱۲ روز در سینماهای تهران و شهرستان 900 میلیون تومان فروخت. انیمیشن «تهران 1500» هم به مرز نیم میلیارد تومان نزدیک شد.

 • فیلم سینمایی «رسوایی» ساخته مسعود ده‌نمکی پس از 12 روز در سینماهای تهران با در اختیار داشتن 24 سالن توانست 540 میلیون تومان بفروشد.

  همچنین این فیلم در سینماهای شهرستان نیز 360 میلیون تومان فروخت تا در مجموع به فروش 900 میلیون تومانی برسد.  بنابراین گزارش، داستان فیلم سینمایی «رسوایی» آخرین ساخته مسعود ده‌نمکی از این قرار است که، افسانه دختر بدنام محل است که مورد توجه همسایه‌ای از اهالی است. این دختر به دلیل بدهی‌های خود و پدرش در آستانه فروپاشی اخلاقی است او پس از ربودن سفته‌های پدرش به هنگام فرار با حاج یوسف روحانی زاهد محل آشنا می‌شود و …

  در این فیلم اکبر عبدی، الناز شاکردوست، محمد‌رضا شریفی‌نیا، کامران تفتی، مریم کاویانی، امیر دژاکام، امیر نوری، اسماعیل خلج، مجید مشیری، آرزو افشار، تینا آخوند‌تبار، مهسا کامیابی، ارسلان قاسمی، عباس محبوب، محبوبه بیات، ابوالفضل همراه، فرامرز روشنایی، اسدالله یکتا، مختار سائقی، مجید شهریاری، یوسف قربانی، داوود ناقور، احمد جلیل‌نژاد، محبوبه تقویت، علی خیامی، مجتبی امینی، کمال سید محسن، ملیکا شعبان و … به ایفای نقش پرداخته‌اند.  به گزارش فارس، همچنین انیمیشن «تهران 1500» ساخته بهرام عظیمی نیز پس از 12 روز نمایش در سینماهای تهران با در اختیار داشتن 22 سالن توانست 320 میلیون تومان بفروشد.

  همچنین این فیلم در سینماهای شهرستان نیز 120 میلیون تومان فروخت تا جمعاً به فروش 440 میلیون تومانی برسد.

  انیمیشن «تهران 1500» به کارگردانی بهرام عظیمی که شهر تهران را در سال 1500 شمسی به تصویر می‌کشد، از شخصیت‌ و کاراکترهای بازیگران مشهور سینما هدیه تهرانی، بهرام رادان، مهران مدیری، گوهر خیراندیش، مهتاب نصیرپور، محمدرضا شریفی‌نیا، حبیب رضایی و حسام نواب‌صفوی بهره گرفته شده و این بازیگران نقش‌های خود را دوبله کرده‌اند.

  فیلمنامه «تهران 1500» را امیر مسعود علمداری و بهرام عظیمی با مشاوره محمد رحمانیان، پیمان معادی و حبیب رضایی نوشته‌‌اند. فیلم در ژانر کمدی است و داستان آن درباره گذشته و حال پیرمردی 160 ساله به نام اکبر آقا (مهران مدیری) است و زمان داستان 15 روز قبل از تحویل سال 1500 هجری شمسی است. در سال 1500 ربات‌ها در کنار مردم زندگی می‌کنند و آدم‌ های پولدار می‌توانند با امکانات پیشرفته پزشکی تا 160 سال زندگی کنند!
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام