فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «صدای پای من» جایزه بهترین فیلمنامه را گرفت

  ۱۳۹۲/۰۶/۳۰
  تعداد نظر :(#)

  «صدای پای من» جایزه بهترین فیلمنامه را گرفت


  جایزه بهترین فیلمنامه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک چین به فیلم "صدای پای من" ساخته مهرداد خوشبخت رسید.

 • دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودک چین از 19 تا 23 شهریور ماه سال جاری در شهر سیپینگ در ایالت جیلین کشور چین برگزار شد و جایزه بهترین فیلمنامه خود را به «صدای پای من»‌اهدا کرد.

  بر پایه این گزارش در بخش مسابقه این رویداد سینمایی که در آن 22 فیلم بلند تحسین شده سینمای کودک از کشورهای هلند، بلژیک، آلمان، سوئد، روسیه، کانادا، سوییس، ایرلند، ایران، هند، سنگاپور، کره‌جنوبی، ژاپن، اندونزی و چین به نمایش در آمد، هیات داوران مرکب از «جیانگ ونلی» (بازیگر مشهور چینی)، «فردوس بولبولیا» (رییس سیفژ از آفریقای جنوبی)، «فلیکس وانگیندرهویسن» (توزیع‌کننده فیلم از بلژیک)، «آندژی رومن یاشویچ»(کارگردان لهستانی)، «میتسو تاهیرا» (دبیر جشنواره فیلم کودک توکیو)، «کیم‌سانگ هوا» (دبیر جشنواره فیلم کودک بوسان از کره جنوبی)، «وینود گاناترا» (کارگردان هندی)، «ژانگ ژنچین» (فیلمنامه نویس و منتقد چینی) و «امیر اسفندیاری»(معاونت بین الملل بنیاد سینمایی فارابی که در بیست و یکمین جشنواره فیلم کودک توکیو نیز در هیات داوران حضور یافته بود) جایزه بهترین فیلمنامه را به فیلمنامه‌نویسان«صدای پای من» بابک کایدان و مهرداد خوشبخت تقدیم کردند که در مراسم اختتامیه، مهرداد خوشبخت (کارگردان فیلم) این جایزه را دریافت کرد.

  «صدای پای من» که در بنیاد سینمایی فارابی تولید شده است پیش از این به جوایزی از جشنواره های کودک اصفهان، پالرمو، بنگلور و همچنین جشنواره "گذر از موانع" روسیه دست یافته بود.

  داستان فیلم "صدای پای من" درباره دانیال قهرمان دو و میدانی در یکی از روستاهای مرزی کشور است که بر اثر برخورد با مین، پای خود را از دست می دهد. او با کمک معلم و خانواده‌اش و یک پای مصنوعی که حرف می زند، دوران افسردگی را طی می کند. پای مصنوعی آرزو دارد که واقعی شود و در کفش بو بگیرد!

  مهران احمدی، فرشته سرابندی، مرتضی زارع و ... بازیگران این فیلم سینمایی تحسین شده اند.
  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام