فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • معیری: «گلوگاه» به زودی توسط حوزه هنری اکران می‌شود

  ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
  تعداد نظر :(#)

  معیری: «گلوگاه» به زودی توسط حوزه هنری اکران می‌شود


  کارگردان فیلم سینمایی «گلوگاه» از اکران این فیلم در آینده نزدیک توسط حوزه هنری خبر داد.

 • محمدابراهیم معیری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص وضعیت نهایی اکران این فیلم گفت: در یکی دو سال اخیر جهانگیر کوثری به عنوان تهیه‌کننده همواره در تلاش برای اکران فیلم بوده است و چندین بار نیز تا پای اکران رفتیم اما در نهایت نمی‌دانم چرا «گلوگاه» اکران نشد، اما با توجه به اینکه پخش فیلم به حوزه هنری واگذار شده قرار است حوزه به زودی فیلم را اکران کند.

  وی افزود: واقعا دلیل اینکه چرا «گلوگاه» در این مدت اکران نشده را نمی‌دانم در حالی که این فیلم همه شرایط لازم برای ارتباط با مخاطب را دارد و حرف‌های مناسبی در فیلم مطرح می‌شود و در واقع «گلوگاه» فیلمی به معنای واقعی کلمه، سینماست.

  کارگردان «گلوگاه» تصریح کرد: ابتدا قرار بود در اکران دوم عید فیلم روی پرده برود اما براساس مذاکرات انجام شده قرار است حوزه هنری به زودی فیلم را اکران کند که شاید در اکران اول تابستان این اتفاق رخ دهد.

  براساس این گزارش، «گلوگاه» داستان مردمی است که هیچ‌گاه آنها را ندیده‌ایم و همیشه در جاده‌ها از کنارشان به سادگی عبور کرده‌ایم و این عبوری است از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب...

  در این فیلم هادی دیباجی، لادن مستوفی، کامران تفتی، سیامک اطلسی، علی اوسیوند، مرتضی مسجدجامعی، محسن نبوی، حبیب‌ مظفری، حسن مهمانی، ساقی زینتی، میرصلاح حسینی و ... بازی کرده‌اند.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام