فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • داریوش مهرجویی،

  ۱۳۹۲/۰۱/۲۶
  تعداد نظر :(#)

  داریوش مهرجویی،


  منتقدان اصلی "چه خوبه برگشتی"، مردم هستند

 • داریوش مهرجویی گفت: مردم منتقدان اصلی آثارم هستند و "چه خوبه که برگشتی" را مردم باید بپسندند.  به گزارش کافه سینما، داریوش مهرجویی در گفتگو با مهر با بیان این که معمولا قبل از نمایش فیلم‌هایش این آثار نقدهای مختلفی می‌شود، گفت: همزمان با اکران فیلم‌هایم چه در داخل و چه در فستیوال‌های خارجی با قضاوت های مختلفی مواجه می شوم، قضاوت هایی که به هنگام اکران فیلم و دیدن مجدد معمولا تغییر می‌کند.

  وی درباره انتقادهای وارده به فیلم‌ "چه خوبه که برگشتی" تازه‌ترین ساخته‌اش که در جشنواره فیلم فجر سال 91 به نمایش درآمد، تصریح کرد: خوشبختانه من برای مردم فیلم می‌سازم و این مردم هستند که همیشه از آثارم استقبال کرده‌اند. بی شک نظرات و انتقادات مردم از هر چیز برای من مهم تر است.

  و اما از آنجا که فیلم "چه خوبه که برگشتی" به تازگی مجوز اکران گرفته است با علی سرتیپی مدیرعامل شرکت فیلمیران که مسئولیت پخش این فیلم سینمایی "چه خوبه برگشتی" را برعهده دارد نیز گفتگویی داشته‌ایم. وی گفت: هنوز برنامه‌ریزی دقیقی برای اکران این فیلم سینمایی انجام نشده است اما تلاش خواهیم کرد که آن را در نوبت اکران تابستانی به نمایش درآوریم.

  "چه خوبه برگشتی" جدیدترین ساخته داریوش مهرجویی است که در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمد. در این فیلم بازیگرانی چون حامد بهداد، مهناز افشار، رضا عطاران، همایون ارشادی، رویا تیموریان و حسن پورشیرازی حضور دارند.

  در خلاصه داستان این فیلم آمده است: فرزاد دندانپزشکی که پس از سال‌ها به ایران می‌آید تا دور از مسائل و آشفتگی زندگی‌اش به آرامش برسد. همزمان با ورود او به کشوریک شی مرموز شبه‌فضایی پدیدار می‌شود و پای خانم دکتر یاسمین و سنگ‌های جادویی‌اش را به ماجرایی باز می‌کند که رفاقت دیرینه فرزاد و کامبیز را که سال‌هاست در همسایگی هم کنار دریا زندگی می‌کنند، به جدالی بیهوده می‌انجامد....
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام