فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • ۳۰ خواننده و ۳۰ بازیگر مهمانان شبکه دو در «ضیافت الهی»

  ۱۳۹۲/۰۴/۱۴
  تعداد نظر :(#)

  ۳۰ خواننده و ۳۰ بازیگر مهمانان شبکه دو در «ضیافت الهی»


  برنامه «ضیافت الهی» در ماه مبارک رمضان با حضور ۳۰ خواننده و ۳۰ بازیگر از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

 • محمدتقی فاضلی» تهیه‌کننده و کارگردان برنامه «ضیافت الهی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: این برنامه در ۳۲ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای ویژه ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده است.

  وی ادامه داد: ۳۰ قسمت این برنامه در ماه رمضان و ۲ قسمت باقیمانده در دو روز تعطیلی عید فطر پخش خواهد شد.

  فاضلی تصریح کرد: ضیافت الهی هر شب ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ از مرکز همایش‌های رازی دانشکده علوم پزشکی به صورت زنده پخش می‌شود و شرکت برای عموم مردم نیز در آن آزاد است. ما هر شب می‌توانیم پذیرای هزار نفر از عزیزان باشیم.

  وی در ادامه توضیح داد: مجریان برنامه نیز شهرام شکیبا و فرهاد فخربخش خواهند بود و فرناز علیپور نیز هر شب به ارائه گزارش از بازارچه خیریه‌ای می‌پردازد که در همان محل به نفع بیماران ام‌اسی برپاست.

  این تهیه‌کننده اضافه کرد: در برنامه ضیافت الهی ما یک آیتم با نام مسافران سرزمین عشق داریم که هر شب به سراغ خانواده یکی از شهدا، ایثارگران و یا جانبازان شیمیایی خواهد پرداخت. ضمن اینکه ما هر شب به صورت قرعه‌کشی، یکی از جانبازان شیمیایی را از بین ۶۰ هزار نفر جانبازی که داریم، انتخاب کرده و ایشان را به سفر کربلا می‌فرستیم.

  او همچنین درباره حضور خوانندگان و بازیگران در جنگ، عنوان داشت: ما در مدت یک ماه هر شب مهمان یک خواننده و یک بازیگر خواهیم بود. در شب اول برنامه میزبان محسن یگانه هستیم و با رضا صادقی، محسن چاووشی، حامد حامی، محمد علیزاده و ... نیز برای حضور در برنامه به توافق رسیده‌ایم.

  وی افزود: بازیگرانی نظیر کامران تفتی، جواد رضویان، یوسف تیموری و ... مهمان برنامه ما هستند. در حقیقت ما بیشتر میزبان بازیگران سریال خروس خواهیم بود. البته ما ۵ شاعر در شب‌های قدر نیز دعوت می‌کنیم که البته هنوز اسامی آنها مشخص نشده است.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام