فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • صدور پروانه نمایش «جابجا» با کمترین اصلاحیه/ اکران در برنامه عید فطر

  ۱۳۹۲/۰۳/۰۷
  تعداد نظر :(#)

  صدور پروانه نمایش «جابجا» با کمترین اصلاحیه/ اکران در برنامه عید فطر


  تهیه‌کننده فیلم سینمایی «جابجا» با اشاره به اینکه این فیلم با حمایت جواد شمقدری با کمترین اصلاحیه ممکن توانست پروانه نمایش بگیرد،از اکران در آن هم‌زمان با عید فطر خبر داد.

  خبرگزاری فارس: صدور پروانه نمایش «جابجا» با کمترین اصلاحیه/ اکران در برنامه عید فطر عصر جدید

 • حسن توکل‌نیا تهیه‌کننده فیلم سینمایی «جا‌بجا» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص آخرین وضعیت این فیلم که مدت‌ها در انتظار پروانه نمایش بود،اظهار داشت: سرانجام بعد از نزدیک به 8 ماه بلاتکلیفی توانستیم پروانه نمایش فیلم را آن هم با مساعدت شخص رئیس سازمان سینمایی دریافت کنیم.

  وی افزود: عملا در طی 8 ماه گذشته «جابجا» توقیف بود و بیش از 30 مورد اصلاحیه به آن داده بودند که در نهایت با پادرمیانی جواد شمقدری با کمترین اصلاحیه ممکن توانستیم پروانه نمایش را بگیریم و حدود دو هفته قبل قرار اکران را نیز در عصر جدید برای عید فطر منعقد کردیم.

  تهیه‌کننده فیلم سینمایی «جابجا» افزود: هرچند مضمون فیلم طنز است اما در این حرف مهمی زده می‌شود و امیدوارم «جابجا» بتواند حرف و مشکلی را که مطرح می‌کند در اکران دیده شود و از این طریق مشکلات مطرح شده از بین بروند.

  توکل‌نیا در خاتمه با اشاره به اینکه شرایط برای فعالیت بخش خصوصی سخت شده اظهار داشت: در حال حاضر بخش خصوصی مورد حمایت قرار نمی‌گیرد و و ما این فیلم را با سرمایه شخصی خودمان ساختیم که امدیوارم با موفقیت در اکران بتوانیم به فعالیت خود در سینما همچنان ادامه دهیم.

  «جابجا»داستان فردی را روایت می‌کند که به اشتباه با یک فرمانده جنگ جابجا گرفته می شود و باعث بوجود آمدن اتفاقاتی در زندگی اش می شود.

  اکبر عبدی،افسانه چهره آزاد،مهران غفوریان مهران رجبی،جواد عزتی،گیتی قاسمی،حمید لولایی،شیوا خسرو مهر،سمانه پاکدل ،المیرا عبدی ،پریسا رضایی ،دانیال مرادی ،حسین خوانساری .با حضور ناصر گیتی جاه،آرش تاج در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.


  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام