فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • رضا عطاران بازیگر اصلی «قبر دو طبقه» کمال تبریزی شد

  ۱۳۹۲/۰۵/۲۱
  تعداد نظر :(#)

  رضا عطاران بازیگر اصلی «قبر دو طبقه» کمال تبریزی شد


  فیلم سینمایی قبر دو طبقه بعد از مدت ها انتظار و اصلاحیه های پی در پی سرانجام هفته گذشته موفق به دریافت پروانه ساخت شد.

 • فیلم سینمایی قبر دو طبقه بعد از مدت ها انتظار و اصلاحیه های پی در پی سرانجام هفته گذشته موفق به دریافت پروانه ساخت شد. با دریافت پروانه ساخت این فیلم کمال تبریزی در گفتگویی اعلام کرد فیلمنامه این فیلم آماده است در حالی که فیلمنامه دیگر پروژه اش یعنی دردسرهای شیرین هنوز در حال نگارش است. بدین ترتیب قبر دو طبقه وارد پیش تولید شد اما تغییراتی در گروه سازنده آن به وجود آمد. به گزارش کافه سینما پرویز پرستویی که قرار بود نقش اصلی قبر دوطبقه را بازی کند برای فیلم تازه رضا میرکریمی قرار داد بسته و حضورش در این نقش منتفی شده. در روزهای گذشته رضا عطاران با سازندگان قبر دو طبقه برای بازی در این نقش به توافق رسید و این بازیگر در نخستین همکاری اش با کمال تبریزی جلوی دوربین این فیلم خواهد رفت.

  پیش از این عطاران قراربود در خیابان های آرام با تبریزی همکاری کند که به دلایلی حضورش منتفی شد. عطاران همچنین قرارداد بازی در کلاشینکف سعید سهیلی را امضا کرده و با تولید این دو فیلم رضا عطاران در جشنواره امسال با سه فیلم رد کارپت، کلاشنیکف و قر دو طبقه حضور خواهد داشت.

  قبر دو طبقه یک فیلم کمدی است. پیمان قاسم‌خانی در این فیلمنامه داستان مردی را روایت می‌کند که بعد از مرگ همسرش او را در قبری دو طبقه دفن می‌کند. او این قبر دو طبقه را به این منظور خریده که بعد از مرگش او را در طبقه دیگر آن قبر خاک کنند. این مرد بعد از مدتی که سر مزار همسرش می‌رود متوجه می شود به اشتباه مردی غریبه در آن مکان دفن شده است.

  منبع:کافه سینما
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام