فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «کبریت» با نگاه فلسفی جلوی دوربین می‌رود

  ۱۳۹۲/۰۳/۱۱
  تعداد نظر :(#)

  «کبریت» با نگاه فلسفی جلوی دوربین می‌رود


  فیلم سینمایی «کبریت» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فرهاد نجفی با نگاهی فلسفی و به صورت اپیزودیک جلوی دوربین می‌رود.

 • «فرهاد نجفی» کارگردان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید فیلم «کبریت» گفت: به همراه حمید سلیمی فیلمنامه «کبریت» را بازنویسی کردیم . مدتی از فیلمنامه فاصله گرفتیم و همین امر باعث شد تا بتوانیم بیش از پیش نقاط قوت آن را پررنگ و نقاط ضعف را از بین ببریم. فیلمنامه چهار اپیزودی بود که به سه اپیزود تبدیل شد.

  وی درباره اپیزودهای داستان توضیح داد: اپیزودها به لحاظ داستانی ارتباطی با هم ندارند اما به لحاظ فلسفی خط سیری را دنبال می‌کنند که برای مخاطب در لایه های زیرین فیلمنامه در نظر گرفته شده است .

  کارگردان «چهارسو» درباره عدم توجه مخاطب به این نوع آثار گفت: فیلمنامه به گونه‌ای آماده و طراحی شده است که مخاطب برای دیدن فیلمی سرگرم کننده و جذاب به سینما می آید اما خط سیر فلسفی مناسبی را در فیلم دنبال می کند.

  وی درادامه توضیح داد: فیلم باید علاوه بر آن که مخاطب عام را با خود همراه کند، بتواند بار هنری مناسبی داشته باشد و در جشنواره‌ها حضور مؤثری داشته باشد.

  نجفی درباره شخصیت‌های داستان فیلم توضیح داد: فیلم 6 شخصیت اصلی دارد که تاکنون حضور محمدرضا فروتن، شقایق فراهانی قطعی شده است و احتمالا صابر ابر به گروه بازیگران ما اضافه خواهد شد اما هنوز قرارداد قطعی با ایشان بسته نشده است. تلاش می کنیم تا با فراهم آمدن شرایط مناسب برای تولید تابستان فیلم را جلوی دوربین ببریم.


  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام