فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • فروش «رسوایی» از مرز 5 میلیارد گذشت

  ۱۳۹۲/۰۲/۳۱
  تعداد نظر :(#)

  فروش «رسوایی» از مرز 5 میلیارد گذشت


  فیلم سینمایی «رسوایی» علی رغم آنکه با تصمیم شورای‌صنفی نمایش سرگروهی سینمایی خود را از دست داد، اما توانست فروش آخر هفته ۵۰ میلیونی را در سینماهای پایتخت به ثبت برساند.

 • فیلم سینمایی «رسوایی» پس از 9 هفته اکران و با متوسط فروش هفتگی 200 میلیون تومان توانست به رکورد فروش 5 میلیارد و 200 میلیون تومان در تهران و شهرستان دست یابد و این در حالی است که این فیلم از هفته گذشته سینمای سر گروه خود را از دست داده است.

  بنابراین گزارش، «رسوایی« در حالی هفته گذشته سینمای سرگروه خود را از دست داد که این موضوع مورد اعتراض مسعود ده‌نمکی تهیه‌کننده و کارگردان این فیلم و علی سرتیپی پخش کننده این فیلم قرار گرفت چرا که معتقد بودند فروش این فیلم از کف نیفتاده است و در دو روز پایانی هفته گذشته نیز به ترتیب 22 و 28 میلیون تومان در تهران فروش کرد تا همچنان به عنوان پرفروش‌ترین فیلم اکران شناخته شود.

  فروش کلی «رسوایی» تاکنون 2 میلیارد و 600 میلیون در تهران و 2 میلیارد و 600 میلیون نیز در شهرستان بوده است که در مجموع این فیلم توانسته است به فروش کلی 5 میلیارد و دویست میلیون تومانی دست یابد و با روند فعلی پیش بینی می‌شود به زودی به عنوان دومین فیلم پرفروش سینمای ایران پس از «اخراجی‌ها2» شناخته شود.

  براساس اعلام عوامل «رسوایی» این فیلم حداقل تا دو هفته دیگر به اکران خود در گروه آزاد ادامه خواهد داد.

  منبع : کافه سینما
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام