فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • تردید علیرضا داودنژاد برای اکران «کلاس هنرپیشگی»

  ۱۳۹۲/۰۵/۲۷
  تعداد نظر :(#)

  تردید علیرضا داودنژاد برای اکران «کلاس هنرپیشگی»


  علیرضا داودنژاد گفت: فیلم «کلاس هنرپیشگی» با اتکاء به ستارگان و کلیشه‌های رایج تجاری، سیاسی ساخته نشده، بنابراین یک فیلم فرهنگی است.

 • علیرضا داودنژاد گفت: فیلم «کلاس هنرپیشگی» با اتکاء به ستارگان و کلیشه‌های رایج تجاری، سیاسی ساخته نشده، بنابراین یک فیلم فرهنگی است.

  به گزارش ایسنا، این کارگردان سینمای ایران در آستانه‌ی اکران عمومی فیلمش، ادامه داد: «کلاس هنرپیشگی» برای معرفی به تماشاگر خاص خودش به تبلیغات کافی محیطی و رسانه‌ای احتیاج دارد، حداقل در اندازه‌ی فیلم‌هایی که این روزها به واسطه‌ی حامی خاصی که دارند به طور وسیع امکان تبلیغ دارند.

  داودنژاد در عین حال گفت: اگر نتوانم تبلیغات مناسبی داشته باشم که فیلمم امکان معرفی به تماشاگر خاص خودش را پیدا کند، مطمئن نیستم اکران یا عدم اکران فیلم به مصلحت باشد چون موفقیت یا عدم موفقیت این نوع از فیلم‌ها معنادار است و می‌تواند روی تضعیف و تقویت سینمای بومی و ملی اثر داشته باشد. مطمئن هستم کسانی که علاقه‌ای به سینمای ملی ندارند و همان بازتولید کلیشه‌های رایج و سینمای منفعل و مقلد را می‌پسندند از شکست این نوع سینما بیشتر استقبال می‌کنند تا از موفقیتش.

  این کارگردان از تلویزیون، شهرداری و سینماشهر و تمام نهادهایی که اینگونه حمایت‌ها را انجام می‌دهند، انتظار دارد از معرفی این نوع از فیلم‌های خاص به مخاطبان علاقه‌مند سینمای ملی حمایت کنند.

  داودنژاد در کارنامه‌ی کارگردانی خود فیلم‌های «مرهم»، «تیغ‌زن»، «هوو»، «هشت‌پا»، «ملاقات با طوطی»، «بچه‌های بد»، «بهشت از آن تو»، «مصائب شیرین»، «عاشقانه»، «نیاز» و ... را دارد.

  در فیلم جدید این کارگردان، بازیگرانی مانند رضا داودنژاد، محمدرضا داودنژاد، زهرا داودنژاد، علی داودنژاد، مهرداد کیش‌مهر، احترام‌السادات حبیبیان، عباس حبیبیان، مسعود میری، کیارش داودنژاد، یلدا محمودی، انوش محمودی، کبری حسن‌زاده، اقدس سعادت رضایی، زهرا حبیبیان و مهرانگیز عدالت ایفای نقش می‌کنند.

  علیرضا داودنژاد برای ساخت «کلاس هنرپیشگی» جایزه‌ی ویژه‌ی هیأت داوران را از سی‌ویکمین جشنواره‌ی فیلم فجر گرفت.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام