فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده: "iهیس!.." و "گذشته" در آستانه گذشتن از مرز دو میلیارد تومان

  ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده: "iهیس!.." و "گذشته" در آستانه گذشتن از مرز دو میلیارد تومان


  فروش فیلم «هیس دختر‌ها فریاد نمی‌زنند» به یک میلیارد و 620 میلیون تومان رسید.

  به گزارش کافه سینما علی سرتیپی - مدیرعامل موسسه فیلمیران - در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،‌ اعلام کرد: فیلم «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» به کارگردانی پوران درخشنده، در سه هفته‌ای که از اکران آن گذشته، به فروش خیلی خوبی دست یافته است که اگر همین روند ادامه پیدا کند، اتفاق خوبی در سینمای ایران رخ می‌دهد.

 • او با اشاره به اینکه فقط شب گذشته، 31 مرداد ماه «هیس ...»، 68 میلیون تومان در تهران فروش داشته است‌، گفت: در این مدت میزان فروش نه تنها افت نداشته است، بلکه هر روز بر تعداد تماشاگران آن افزوده می‌شود.

  وی ادامه داد: تاکنون فیلم «هیس ...» در تهران یک میلیارد و 70 میلیون تومان و در شهرستان‌ها 550 میلیون تومان فروش داشته است.

  ***

  سرتیپی همچنین درباره‌ی آخرین آمار فروش فیلم «دهلیز» گفت: روند فروش این فیلم نیز صعودی است و شب گذشته در تهران 31 میلیون تومان فروخته است.

  وی خاطرنشان کرد: به این ترتیب فروش کل فیلم «دهلیز» در تهران تا شب گذشته (31 مرداد ماه)، 370 میلیون تومان و در شهرستان‌ها 150 میلیون تومان بوده است.

  در «دهلیز» بازیگرانی چون رضاعطاران، هانیه توسلی، شاهرخ فروتنیان، نگار عابدی، افسانه چهره آزاد و محمد رضا شیرخانلو ایفای نقش کرده اند.

  به گفته سرتیپی فیلم «گذشته» به کارگردانی اصغر فرهادی نیز تاکنون در تهران یک میلیارد و 270 میلیون تومان فروش داشته است.

  ***

  تهیه‌کننده «جابه جا» نیز از فروش 780 میلیون تومانی این فیلم خبر داد.

  حسن توکل‌نیا با ابراز رضایت از میزان فروش «جابه جا» به خبرنگار ایسنا گفت: این فیلم تا شب گذشته (31 مرداد) در تهران 465 میلیون تومان و در شهرستان‌ها 315 میلیون تومان فروش داشته است.

  او با اشاره به اینکه هنوز چهار هفته دیگر از اکران فیلم باقی مانده است، افزود: امیدوارم در این مدت، میزان فروش فیلم «جابه جا» به یک میلیارد تومان برسد.

  «جابه‌جا» به کارگردانی علی توکل‌نیا فیلمی کمدی است که اکبر عبدی، المیرا عبدی، افسانه چهره‌آزاد، مهران رجبی، جواد عزتی، حمید لولایی، مهران غفوریان، ناصر گیتی‌جاه و دانیال مرادی در آن ایفای نقش کرده‌اند.

  این فیلم داستان فردی را روایت می‌کند که به اشتباه با یک فرمانده جنگ «جابه‌جا» گرفته شده است و موجب اتفاقاتی در زندگی‌اش می‌شود.

  منبع:کافه سینما
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام