فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • علیخانی: اگر خط فکری ارشاد عوض نشود «مستانه» ممیزی ندارد

  ۱۳۹۲/۰۶/۲۰
  تعداد نظر :(#)

  علیخانی: اگر خط فکری ارشاد عوض نشود «مستانه» ممیزی ندارد


  تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مستانه» از توقف ساخت این ‌فیلم به دلیل اطلاع نداشتن از خط فکری اعضای جدید سازمان سینمایی خبر داد.

 • عبدالله علیخانی تهیه کننده فیلم سینمایی «مستانه» درباره روند تولید اثر جدیدش گفت :‌ در حال حاضر نگارش فیلمنامه «مستانه»‌به اتمام رسیده اما هیچ اقدام دیگری درباره تولید و رایزنی با عوامل گروه صورت نگرفته است .

  وی تشریح کرد: این توقف به دلیل جلوگیری از بازنویسی مجدد فیلمنامه و اعمال ممیزی‌های احتمالی در دولت جدید تا انتخاب و اعلام شورای بازبینی جدید سازمان سینمایی ادامه خواهد داشت .

  وی معتقد است:‌ هر مدیری طرز تفکر مخصوص به خود را دارد و همراهانش را براساس این خط فکری تعیین می‌کند ، به همین دلیل تا انتصاب شورای بازبینی جدید ما هیچ اطلاعی از خطوط فکری آنها نداریم و احتمال هرگونه تغییری را در فیلمنامه می‌دهیم.

  تهیه کننده زندگی خصوصی افزود: اگر مدیران جدید سازمان سینمایی همان تفکرات دوره قبل را دنبال کنند «مستانه» هیچ مشکل و ممیزی ندارد اما اگر خط قرمزها جابه جا شود ذهنیتی از آینده این فیلم نداریم .

  وی در پایان گفت: امیدواریم تا پایان ماه جاری اعضای جدید شورای بازبینی و نظارت ارزشیابی ارشاد معرفی شوند و مسیر فیلم‌های نیمه کارمان را دنبال کنیم .

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام