فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «پاپ» در صورت دریافت پروانه ساخت 25 شهریور کلید مي‌خورد

  ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
  تعداد نظر :(#)

  «پاپ» در صورت دریافت پروانه ساخت 25 شهریور کلید مي‌خورد


  با داستانی سه اپیزودی درباره یک خانواده

 • احسان عبدی‌پور کارگردان جوان سینمای ایران قصد برای دریافت پروانه ساخت دومین فیلم بلند سینمایی‌اش با نام موقت "پاپ" و درباره مسایل جوانان و خانواده اقدام کرد. عبدی‌پور کارگردان فیلم تحسین شده "تنهای،تنهای، تنها" درباره ساخت دومین فیلم سینمایی خود گفت: پیش‌تولید فیلم سینمایی "پاپ" که با نام موقت برای دریافت پروانه ساخت ارسال شده به انجام رسیده و به محض دریافت پروانه ساخت تولید این فیلم ر آغاز خواهیم کرد.

  وی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته این فیلم سینمایی در صورت دریافت پروانه ساخت در تاریخ 25 شهریورماه کلید خواهد خورد. تا کنون حضور محمد آلادپوش به عنوان فیلمبردار این فیلم سینمایی قطعی شده است.

  این کارگردان جوان درباره داستان فیلم سینمایی "پاپ" گفت: این فیلم داستانی سه اپیزودی درباره یک خانواده است و کل داستان حول محور اعضای این خانواده می چرخد. روایت اول متعلق به پسر خانواده است. او برای اینکه از ایران خارج شود دست به کارهای عجیب و غریبی می زند ولی رویکرد فیلم این است که نشان دهد این جوان اگر مورد حمایت قرار می گرفت می توانست پرچم ایران را بالا ببرد. بخش دوم داستان مربوط به مشکلات دختر خانواده با پدرش است و قسمت پایانی به مسائل یک عضو دیگر خانواده که دانشجو است، اختصاص دارد.

  کارگردان فیلم "تنهای، تنهای، تنها" که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته به نمایش درآمد، در پایان صحبت های خود با اشاره به اکران این فیلم سینمایی گفت: این فیلم سینمایی برای نمایش در جشنواره فیلم کودک اصفهان ارسال شده است و پس از نمایش این فیلم در جشنواره به اکران عمومی درخواهد آمد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام