فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • آخرین وضعیت اکران نوروزی

  ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
  تعداد نظر :(#)

  آخرین وضعیت اکران نوروزی


  رئیس شورای صنفی نمایش گفت: امسال فیلم‌های متقاضی اکران نوروز را طبقه‌بندی کردیم، فیلم‌هایی که پتانسیل جذب مخاطب را به یک اندازه دارند در کنار هم قرار گرفتند و امکان اکران یک فیلم از گروه در نوروز فراهم می‌شود.

 • سید ضیاء هاشمی رئیس شورای صنفی نمایش درباره اکران نوروزی فیلم‌ها و گروه‌بندی آن‌ها توضیح داد: 15 فیلم متقاضی اکران نوروزی را امسال به گونه ای طبقه‌بندی کردیم که فیلم‌هایی که پتانسیل جذب مخاطب را به یک اندازه دارند در کنار هم قرار بگیرند و به صورت یک ردیف افقی درآمدند. در این میان در هر ردیف تنها یک فیلم می‌تواند در اکران نوروز قرار گیرد. امسال شرایط بسیار خوبی است، اکثر فیلم‌ها تقاضاهایشان را اعلام کردند و اوایل اسفندماه اکران نوروزی فیلم‌ها مشخص می‌شوند.

  وی درباره گروه فیلم‌ها توضیح داد: گروه اول «تهران 1500»، «به خاطر پونه»، «بی تابی بیتا»/گروه دو : «رسوایی»، « هیس ...»، « چه خوبه که برگشتی»، «دربند »/ گروه سه: « رژیم طلایی»، «جابه جا»، «تنهای تنهای تنها »/ گروه چهار: «حوض نقاشی»/ گروه پنج: « قاعده تصادف»، «روز روشن»،«عملیات مهد کودک ». شرایطی برای فیلم‌ها در نظر می‌گیریم که تنها یک فیلم‌ها از یک گروه امکان اکران خواهند داشت.

  هنوز قرارداد فیلم‌ها در شورای صنفی به ثبت نرسیده است

  وی در ادامه افزود: ما بدون این که تصمیم‌گیری کنیم کار را به عهده پخش کنندگان گذاشتیم تا با قرارداد بستن با گروه‌های سینما‌ها بتوانند با یکدیگر رقابت کرده و در اکران اول نوروز قرار بگیرند . هنوز هیچ یک از فیلم‌ها قرارداد با گروه سینمایی خود را به ما ارایه ندادند و در شورای صنفی نمایش به ثبت نرسیده است و هیچ یک از فیلم‌های نوروزی قطعی نیست.

  «پل چوبی» نوروز اکران نمی‌شود

  وی درباره اکران فیلم سینمایی «پل چوبی» با توجه به داشتن قرارداد با گروه سینمایی گفت: هر فیلمی که پروانه نمایش داشته باشد شورای صنفی نمایش با ارشاد هماهنگ می‌کند که مطمئن شویم فیلم هیچ مشکلی برای اکران ندارد. برای اکران فیلم «پل چوبی» با ارشاد چک کردیم فیلم در نوروز جای نمی گیرد.

  هاشمی درباره اطلاع رسانی اکران نوروزی در یک برنامه تلویزیونی گفت: جلسه فوق‌العاده روز چهارشنبه برگزار شد و قرار بود روز جمعه به اطلاع مطبوعات برسد اما من خودم در سفر بود و متاسفانه سخنگوی شورای صنفی نمایش به برنامه هفت اعلام کرد. ما اعتقاد داریم و سیاست کلی ما این بوده است که ابتدا به خبرگزاری ها اطلاع رسانی کنیم
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام