فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • پروانه نمایش مجموعه «رالی ایرانی» صادر شد

  ۱۳۹۱/۱۲/۲۴
  تعداد نظر :(#)

  پروانه نمایش مجموعه «رالی ایرانی» صادر شد


  تهیه کننده مجموعه مسابقه «رالی ایرانی» از صدور پروانه نمایش برای این مجموعه خبر داد.

 • «سعید ابوطالب» گفت: روز سه‌شنبه پروانه نمایش قسمت‌های آماده شده مجموعه رالی ایرانی صادر شد و به زودی برنامه پخش اعلام خواهد شد.

  وی ادامه داد: مسابقه اول از این مجموعه در 6 قسمت تدوین شده است و با توزیع وسیع آن توسط موسسه قرن جدید ؛ تولید قسمت‌های بعد از این مجموعه که در ژانر رئالیتی شو برای اولین بار در ایران تجربه می‌شود ادامه خواهد یافت.

  وی تصریح کرد: قطعا توزیع این مجموعه در سال 92 اتفاق خواهد افتاد.

  به گزارش فارس، «رالی ایرانی» اولین فیلم-مسابقه ایرانی است که در ژانر Reality Show ساخته می شود . تجربه ای که با طراحی سعید ابوطالب تهیه کننده و کارگردان مستند-مسابقه سرزمین دانایی آغاز شد و با اضافه شدن افراد دیگری مثل آرش معیریان بعنوان کارگردان و با همان تیم بزرگ این ژانر را در سینما تجربه می‌کنند .

  این گونه برنامه‌سازی در ایران تازگی دارد گرچه در کشورهای صاحب این صنعت هم تقریبا از سال 2000 به بعد مرسوم شده است.

  در فیلم ـ مسابقه‌ «رالی ایرانی» یک فیلمنامه‌ دقیق وجود دارد که تنها گروه کارگردانی جزئیات آن را می دانند. و بازیگران تنها از بخشی از قصه مطلع می‌شوند؛ رفتار و نوع برخورد آنها با مسائلی که پیش روی بوجود می‌آید و عکس العمل طبیعی و واقعی آنها می‌تواند مسیر قصه را تغییر دهد. این در حالی است که گروه طراحان و کارگردانی تصور می‌کنند همه احتمالات را در نظر گرفته‌اند و مثل یک گیم یا بازی برای اهمه تفاقات محتمل پیش بینی دارند. بنابراین فقط بازیگران نیستند که در شرایط پیش بینی نشده قرار می گیرند بلکه گروه برنامه ساز هم پا به پای بازیگران با قصه ای که کسی پایان آن را نمی داند پیش می روند به این ترتیب مخاطب شخصیت واقعی بازیگران را در شرایط و حالتهای مختلف مشاهده خواهد کرد.

  مسابقه اول با 8 تصویر بردار و 4 تیم صدابرداری سر صحنه و گروه بزرگ صحنه ساخته شده است و برای تدوین آن از چند گروه مجزا استفاده می شود.

  در نخستین مسابقه «رالی ایرانی» سه گروه شامل «محمدرضا فروتن و سیروان خسروی»، «الناز شاکردوست و بهنوش بختیاری» و «نیما فلاح و سحر ولدبیگی» با هم برای بدست آوردن گنج (جایزه مسابقه) رقابت می کنند و فرزاد حسنی به عنوان مجری-داور رقابت آنها را داوری می‌کند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام