فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • رقابت «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» در بخش مسابقه رسمی جشنواره مونترال

  ۱۳۹۲/۰۵/۲۲
  تعداد نظر :(#)

  رقابت «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» در بخش مسابقه رسمی جشنواره مونترال


  سی‌وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم مونترال در حالی برگزار خواهد شد، که چند فیلم به نمایندگی از سینمای کشورمان در بخش های مختلف این جشنواره حضور خواهند داشت.

 • سی‌وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم مونترال در حالی برگزار خواهد شد، که چند فیلم به نمایندگی از سینمای کشورمان در بخش های مختلف این جشنواره حضور خواهند داشت.

  فیلم سینمایی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» به کارگردانی روح‌الله حجازی و با نام لاتین «the wedlock» در بخش مسابقه رسمی جشنواره مونترال به نمایش درخواهد آمد.

  بیست فیلم در این بخش حضور داشته و برای دریافت جایزه‌ی اصلی به رقابت خواهند پرداخت.

  این اولین حضور جهانی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» است، در حالی که هنوز در داخل کشور به اکران عمومی در نیامده است.


  حمید فرخ نژاد، هنگامه قاضیانی، پیمان قاسمخانی، ترلان پروانه و ترانه علیدوستی بازیگران اصلی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» را تشکیل می دهند.

  بنا به گفته حجازی، «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» در ادامه فیلم قبلی این کارگردان و با مضمونی خانوادگی ساخته شده است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «حضور مهمانان آقای محمودی و بانو، زندگی مشترک آنها را تحت تاثیر قرار می‌دهد».

  به گزارش سینمانگار، همچنین فیلم «تاج محل» به کارگردانی دانش اقباشاوی در بخش مسابقه فیلم‌های اول جشنواره مونترال حضور خواهد داشت.

  در بخش تمرکز بر سینمای جهان، جشنواره مونترال نیز فیلمهای «اینجا همه چیز خوب است» به کارگردانی پوریا آذربایجانی(محصول ایران)، «از تهران تا بهشت» به کارگردانی ابوافضل صفاری (محصول ایران و آلمان)، «برگ‌ریزان» به کارگردانی علی جابر انصاری (محصول ایران و انگلستان) و «45 دقیقه تا رام الله» ساخته علی صمدی احدی (محصول آلمان) حضور خواهند داشت.

  در بخش مسابقه فیلم‌های کوتاه جشنواره مونترال هم فیلم «برای پرندگان» ساخته تارا آتشگاه(محصول آمریکا) و در بخش فیلم‌های مستند، فیلم «آخرین کوچ» ساخته فریدون نجفی به نمایش در خواهند آمد.

  به گزارش سینمانگار، سی‌وهفتمین جشنواره بین المللی مونترال از تاریخ 22 آگوست تا 2 سپتامبر(31 مرداد تا 11 شهریور ماه) در شهر مونترال کانادا برگزار خواهد شد.


  منبع:سینما نگار
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام