فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «مرد مورچه‌ای» روانه سینماها می‌شود

  ۱۳۹۱/۰۷/۳۰
  تعداد نظر :(#)

  «مرد مورچه‌ای» روانه سینماها می‌شود


  فیلم ابر‌قهرمانانه و کمیک استریپی «مرد مورچه‌ای/ آنت من» در تاریخ ششم نوامبر سال 2015 به روی پرده سینماها می‌رود.

 • کمپانی والت دیزنی «مرد مورچه‌ای» را با همکاری شرکت فیلم‌سازی مارول تهیه می‌کند، که مالک قصه و کاراکترهای این قصه کمیک استریپی است.

  اعلام زمان دقیق اکران عمومی این فیلم در شرایطی به صورت رسمی از سوی کمپانی والت دیزنی صورت گرفته، که کار فیلم‌برداری آن آغاز نشده است!

  به همین ترتیب، بازیگران اصلی فیلم - و از جمله بازیگر نقش کاراکتر محوری قصه یعنی مرد مورچه‌ای - هنوز انتخاب و معرفی نشده‌اند.

  ادگار رایت نسخه سینمایی «مرد مورچه‌ای» را بر اساس قصه قدیمی ابر قهرمانه‌ای کارگردانی می‌کند که نویسنده آن سه قصه نویس دنیای کودکان و نوجوانان هستند.

  قرار است کلید فیلم‌برداری فیلم اواسط فصل تابستان سال آینده میلادی زده شود. هزینه تولید این فیلم، حدود 100 میلیون دلار خواهد شد.

  قصه «مرد مورچه‌ای» درباره یک دکتر متخصص گیاه‌شناس است که موفق به کشف ماده‌ای شده که می‌تواند اندازه اجسام را تغییر دهد و آن‌ها را کوچک یا بزرک کند.

  او به کمک این کشف خود، موفق می‌شود کوچک شود و حشرات (به ویژه مورچه‌ها) را تحت کنترل خود بگیرد و تبدیل به یک ابرقهرمان شکست‌ناپذیر شود.

  به احتمال زیاد، این فیلم هم مثل بقیه محصولات کمیک استریپی و ابر‌قهرمانانه سال‌های اخیر صنعت سینما، تبدیل به یک مجموعه فیلم سینمایی خواهد شد.

  ادگار رایت کارگردان «مرد مورچه‌ای» قبل از این تعداد زیادی فیلم کوتاه ساخته و فقط دو فیلم نه چندان موفق بلند، در کارنامه سینمایی خود ثبت کرده است.

  او به عنوان فیلم‌نامه‌نویس، چند کار موفق در کارنامه سینمایی خود دارد.

  کمپانی والت دیزنی و شرکت فیلم‌سازی مارول، تابستان امسال اکشن ابر قهرمانه و کمیک استریپی «آونجرز» (انتقام گیران) را روی پرده سینماها داشتند.

  این محصول مشترک سینمایی، با فروشی 602 میلیون دلاری در سینماهای آمریکای شمالی لقب پر فروش‌ترین فیلم فصل تابستان سینماهای این منطقه را از آن خود کرد.

  استقبال تماشاگران بین‌المللی هم از این فیلم، همین رقم بود. این مسئله کمپانی والت دیزنی و شرکت مارول را به فکر تولید یک سری فیلم‌های ابر قهرمانانه و کمیک استریپی تازه انداخته است.

  منبع : فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام