فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • وزیر ارشاد:

  ۱۳۹۱/۰۹/۱۵
  تعداد نظر :(#)

  وزیر ارشاد:


  قسمتی از فیلم «من مادر هستم» را برای جلوگیری از بهانه‌گیری و مخالفت عده‌ای اصلاح کردیم

 • وزیر ارشاد گفت: «من مادرم هستم» شاید این شائبه را به جود بیاورد که ما نسبت به احکام ضروری اسلام مانند قصاص خدشه‌ای وارد کردیم در حالی‌که از نظر ما این‌گونه نبود و قسمتی که بهانه‌ای برای مخالفت عده‌ای نشود را اصلاح کردیم.
  قسمتی از فیلم «من مادر هستم» را برای جلوگیری از بهانه‌گیری و مخالفت عده‌ای اصلاح کردیم

  به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، سیدمحمد حسینی وزیر ارشاد پس از تماشای نمایش «هفت شب با مهمانی ناخوانده در نیویورک» کاری از فرهاد آئیش در مورد مسائل اخیر پیش آمده در حوزه سینما گفت: بحث‌های فرهنگی همواره معرکه آرا هست البته اختلاف نظر همواره وجود دارد و البته گاهی اوقات بحث‌های سیاسی هم دخیل می‌شود که به خودی خود به قضایا دامن می‌زند.

  وی ادامه داد: به هر حال دوستان ما تلاش دارند در چارچوب ضوابط و قوانین کشور کار را پیش ببرند تا کمتر شاهد این موضوعات پرتنش باشیم. البته نقد کار خوبی است که باید انجام شود و صدا و سیما هم با تولید برنامه‌های مختلف به ما کمک می‌کند اما بهتر این است که این نقدها و اعتراض‌ها در محیط‌های دانشگاهی انجام پذیرد و ما به جای اعتراض در خیابان‌ها در این محافل فرهنگی با هم گفت‌وگو و بحث کنیم. مطمئن باشید ما به نقدها توجه داریم و معتقدیم به ما در ساخت فیلم‌های بهتر کمک خواهد کرد.

  حسینی تصریح کرد: با یاری خدا این مشکلات را پشت سر می‌گذاریم چرا که وظیفه ما این است که از هنرمندان و سینماگران در حالت‌های مختلف حمایت کنیم و البته در این بین ضوابط را هم گوش‌زد می‌کنیم. به عنوان مثال در همین فیلم «من مادرم هستم» بعضی‌ها مساله ای مطرح می‌کردند که شاید این شائبه به جود بیاید که ما نسبت به احکام ضروری اسلام مانند قصاص خدشه‌ای وارد کردیم در حالی‌که از نظر ما این‌گونه نبود و ما قسمتی را که بهانه‌ای برای مخالفت عده‌ای نشود را اصلاح کردیم.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام