فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • هادی: فیلم دارای زوایای ارزشی است/ حامد بهداد: دوست دارم به کمال برسم

  ۱۳۹۲/۱۱/۱۳
  تعداد نظر :(#)

  هادی: فیلم دارای زوایای ارزشی است/ حامد بهداد: دوست دارم به کمال برسم


  منوچهر هادی با اشاره به مضمون «زندگی جای دیگری است»، گفت: این فیلم دارای زوایای ارزشی است و سعی کردیم در همه بخش‌ها این موضوع را بیان کنیم ما در این فیلم دور زدن قانون را ترویج نکردیم.

 • نشست خبری فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است» عصر امروز در سالن سعدی مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد.

  منوچهر هادی کارگردان فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است» در ابتدای این نشست، اظهار داشت: من 19 تله فیلم برای تلویزیون ساختم که 17 تله فیلم تا به حال پخش شده و 2 تله فیلم هنوز پخش نشده است.

  این کارگردان با بیان اینکه قطعا تله فیلم‌های تلویزیونی من به لحاظ دکوپاژ و تدوین در کار بعدی من تأثیر داشته و شاید این فرصت برای هر فیلمساز فراهم نباشد.گفت: وقتی به سینما می‌آیی باید کار حرفه‌ای را یاد گرفته باشی که من از تجربه‌های تله‌فیلم‌هایم در کارهای سینمایی استفاده کردم.

  وی با اشاره به موضوع این فیلم خاطرنشان کرد: حرف اصلی قصه این است که داوود درگیر روزمرگی زندگی شده و دغدغه خانواده‌اش برای وی مهم نیست.

  هادی در ادامه با اشاره به حضور این فیلم در بخش بین‌الملل سی و دومین جشنواره فیلم فجر گفت: من فکر می‌کنم این فیلم روابط انسانی را به خوبی به تصویر کشیده است و قطعا خوشحال هستیم که از بین 120 اثر این فیلم برای بخش بین‌الملل انتخاب شده است.

  سید امیر سیدزاده تهیه‌کننده فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است» در پاسخ به این سؤال که آیا این فیلم در گیشه موفق خواهد بود، گفت:‌ من فکر می‌کنم این فیلم در گیشه موفق باشد. بعد از پخش این فیلم ایمیل‌هایی از سوی بازیگران این فیلم دریافت کردیم که در این ایمیل‌ها آمده بود برای حضور این فیلم در جشنواره‌های خارج از کشور درخواست فرستاده‌اند.

  حامد بهداد: دوست دارم به کمال برسم

  حامد بهداد بازیگر این اثر سینمایی در پاسخ به این سؤال که نظر خودتان درباره تفاوت نقشتان چیست، گفت: امیدوارم خداوند توفیق رشد را به من بدهد چون دوست دارم به کمال برسم و دلم می‌خواهد در مسیر زندگی و تجربه برداشت‌های شخصی‌ام را در کارم عملی کنم.

  در ادامه این نشست منوچهر هادی با اشاره به مضمون این فیلم، گفت: این فیلم خیلی دارای زوایای ارزشی است و سعی کردیم در همه بخش‌ها این موضوع را بیان کنیم ما در این فیلم دور زدن قانون را ترویج نکردیم اما مگر در جامعه ما قانون را دور نمی‌زنند؟ ولی دور زدن قانون هم باید توی این فیلم نشان داده شود، البته حرف فیلم ما چیز دیگری است.

  هادی در پاسخ به این سؤال که آیا فیلم شما از فیلم آلخاندرو گنزالس ایناریتو الگو گرفته، گفت: «زندگی جای دیگری است» از فیلم ایناریتو الگو نگرفته بلکه همه تلاشمان را کردیم که شبیه آن فیلم نشود. اما فیلم‌نامه آن فیلم به فیلم من شباهت دارد و ما بعدا که این موضوع را متوجه شدیم ایناریتو را با فیلم خودمان مقایسه کردیم.

  نیکی کریمی: زنان ایرانی بهترین شخیت‌ها را دارند

  نیکی کریمی از دیگر بازیگران فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است» درباره ایفای نقش خود در این اثر سینمایی گفت: من قبلا فیلم سارا را بازی کرده بودم که در آن فیلم زن فداکاری می‌کند. در هیچ کجای جهان شخصیت زن درست ترسیم نشده است، اما من معتقدم خانم‌های ایرانی بهترین و مطیع‌ترین شخصیت‌ها را دارند.

  جهانگیر میرشکاری صدابردار این فیلم درباره مراحل فنی این اثر سینمایی، گفت:‌ ویژگی این کار فقط پشت صحنه این فیلم بود که فقط از آقای هادی به ما منتقل می‌شد.

  سلامی تصویربردار فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است» در ادامه این مراسم درباره همکاری خود با منوچهر هادی، گفت: این دومین همکاری من با منوچهر هادی بود که توانستیم به این واسطه همدیگر را بفهمیم. ویژگی این کار حضور عواملی بود که خیلی با هم خوب کار می‌کردند و من جا دارد در همین لحظه از خانم آتوسا قلمفرسایی بخاطر طراحی صحنه این فیلم تشکر کنم.

  وی در ادامه ضمن درخواستی از اصحاب رسانه عنوان کرد:‌ من از سینمایی‌نویسان خواهش می‌کنم که ما را کمک کنند تا بحث فیلمبرداری دیجیتالی را در بین تولیدات سینمایی جا بیندازیم.

  یکتا ناصر: حرف آقای هادی را می‌فهمم

  یکتا ناصر بازیگر این فیلم درباره همکاری‌اش با منوچهر هادی گفت: وقتی آدم‌ها با کارگردانی کار می‌کنند که احساس می‌کند حرف هم را می‌فهمند، طبیعتا کارش را ادامه خواهد داد و من هم از حضور در این فیلم خوشحال هستم،‌چون این پنجمین تجربه کاری من با آقای هادی بود.

  حامد بهداد در ادامه این مراسم، در پاسخ به این سؤال که کاراکتر داوود چقدر با روحیه خودتان سازگار است، گفت: خیلی دوست دارم که این فیلم موفق باشد و خوب بفروشد و نمره‌ای به کارنامه سینما اضافه کند. وقتی این فیلم‌نامه را خوندم، گفتم شاید تأثیرگذار باشد، چرا که من از تقسیم‌بندی نقش درونی و بیرونی خوشم نمی‌آید ولی اگر فعلا قائل به این تقسیم‌بندی باشیم، من در فیلم‌های قبلی‌ام در این نقش‌ها ظاهر شده‌ام.

  وی ادامه داد: من در آستانه 40 سالگی به درک و فهمی از زندگی رسیده‌ام که من را در بازی در این نقش کمک کرد. امیدوارم بتوانم فیلم‌نامه‌های بهتری بخوانم و به حال سینما کمک کنم.

  بهداد تاکید کرد:‌ من از آن دسته بازیگرانی نبودم که برای تماشاگر بازی کنم، چون بازیگر در اختیار کارگردان است و اگر کاری را که کارگردان به او می‌گوید به درستی انجام دهد، قطعا تماشاگر هم خوشش می‌آید.

  نیکی کریمی در ادامه صحبت‌های حامد بهداد عنوان کرد: من اصولا بازیگری را که بازی می‌کند را تأیید نمی‌کنم، بنابراین بازی نکردن است که مهم است و به نظر من حامد بهداد در این نقش بازی را کامل گرفته و فیلم‌نامه را کامل خوانده است. به نظر من این موارد یک بازیگر را از دیگران متمایز می‌کند.

  نیکی کریمی در پاسخ به این سؤال که چه چیزی باعث شد تا این نقش را انتخاب کنید، گفت: من در حال بازی تئاتر بودم که آقای هادی به دیدن من آمد و من را متقاعد کرد که این نقش را بازی کنم.

  در پایان این نشست سید امیر سید‌زاده تهیه‌کننده فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است» درباره گریم این اثر سینمایی، گفت: در این فیلم یکی از بهترین‌ گریمورهای ایران حضور داشت که این حضور با صحنه‌‌ای حامد بهداد به بیمارستان می‌رود اوج شکوفایی خود را نشان می‌دهد.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام