فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • اسپایدرمن

  ۱۳۹۳/۰۱/۱۶
  تعداد نظر :(#)

  اسپایدرمن


  دوران تازه ابر قهرمانی: اسپایدرمن واقعی در میان مردم! / چه کسی زیر آن نقاب قرار دارد؟!

 • کمتر از دو هفته‌ی دیگر اکران قسمت دوم از «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» در اروپا و آسیا آغاز خواهد شد و تورهای تبلیغاتی سونی برای این فیلم مهم امسال، از مدت‌ها پیش به راه افتاده‌است. به تازگی و در حاشیه‌ی تورهای تبلیغاتی «اسپایدرمن شگفت‌انگیز 2»، مجموعه عکس جذابی منتشر شده‌است؛ مرد عنکبوتی واقعی در میان مردم!  به گزارش "کافه سینما"، هم‌زمان با تور فیلم در پکن و سیدنی، تصاویری از حضور فردی با لباس اصلی اسپایدرمن در نقاط مختلف شهر منتشر شده‌است! لباس تازه‌ای که برای «اسپایدرمن شگفت‌انگیز 3» طراحی شده و دقیقا مشابه همان نسخه‌ای است که اندرو گارفیلد در طول فیلم‌برداری پوشیده بود.

  کسی اطلاع ندارد که چه کسی ( خود اندرو گارفیلد؟!) در زیر نقاب این اسپایدرمن توریست، قرار دارد. اما برخورد مرد عنکبوتی با مردم عادی در خیابان‌های شلوغ پکن و سیدنی، لحظات فوق‌العاده‌ای را رقم زده که "کافه سینما" شما را به تماشای آن دعوت می‌کند.

  قسمت دوم «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» که کارگردانی آن را دوباره مارک وب بر عهده داشته، ماجرای رویارویی پیتر پارکر با سه دشمن تازه را روایت می‌کند. جیمی فاکس، اما استون، پل جیاماتی و کریس کوپر دیگر نقش‌های اصلی فیلم را ایفا کرده‌اند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام