فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • ۱۰ روز تا پایان «زندگی جای دیگری است»/همزمان به کار بعدی فکر می‌کنم

  ۱۳۹۲/۰۵/۲۱
  تعداد نظر :(#)

  ۱۰ روز تا پایان «زندگی جای دیگری است»/همزمان به کار بعدی فکر می‌کنم


  منوچهرهادی که بیشتر تصاویر مربوط به «زندگی جای دیگری است» را جلوی دوربین برده است ، تا 10 روز دیگر به این مرحله از کار پایان خواهد داد.

 • منوچهر هادی کارگردان سینما در گفت‌و‌گو با خبرنگارسینماپرس، فیلمبرداری از قسمت‌های باقیمانده از فیلمنامه «زندگی جای دیگری است» را تا ۱۰ روز دیگر تمام شده دانست و گفت: ۱۰ جلسه از فیلمبرداری فیلم باقی مانده که یک روز آن در کنار دریا و مابقی در تهران خواهد بود.  وی درباره مراحل فنی بعد از مرحله تصویربرداری گفت: بعد از پایان مرحله تصویربرداری در حدود یک ماه هم صرف مراحل فنی کار خواهد شد.  هادی این روزها علاوه بر ساخت زندگی جای دیگری است ، به فیلمنامه دیگری نیز می‌اندیشد، دراین‌باره افزود: اخیرا طرح فیلمنامه‌ای را با همکاری آقای بابک کایدان تنظیم کرده‌ام، که بعد از زندگی جای دیگری است به طور جدی روی آن کار خواهم کرد.  وی در این‌باره ادامه داد: این طرح هنوز نام مشخصی ندارد و بارها مورد بازنویسی قرار گرفته است. در حین کاری که هم‌اکنون در حال انجام آن هستم ، جلساتی را برای نوشتن آن به همراه آقای کایدان برگزار می‌کنیم.  کارگردان «قرنطینه» و «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه» در این‌باره خاطر نشان کرد: این فیلمنامه به صورت خودجوش نوشته می‌شود و به سفارش هیچ سازمانی نیست. بعد از پایان نگارش آن را برای دریافت پروانه ساخت به وزارت ارشاد ارائه خواهم داد.  گفتنی است زندگی جای دیگری است که به کارگردانی منوچهر هادی در حال ساخت است، به وسیله نویسندگان: منوچهر هادی، بابک کایدان، پدرام کریمی نوشته شده.

  برخی دیگر عوامل آن عبارتند از: مدیر فیلمبرداری : مسعود سلامی، طراح صحنه و لباس : آتوسا قلمفرسایی، طراح گریم سودابه خسروی، صدابردار: جهانگیر میرشکاری، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: نغمه نظری، دستیار دوم کارگردان: شهاب محسنی نژاد، مدیر تدارکات: پرویز کاظم لو، جانشین تولید: مهرداد متولی، منشی صحنه: رضا بقایی،عکاس: آرش صادقی،مجری طرح: مجتبی متولی، سرمایه گذاران: حامد سلگی، سید امیر سید زاده، تهیه کننده: سید امیر سیدزاده.

  از بازیگران اصلی این فیلم می‌توان به حامد بهداد، نیکی کریمی، یکتا ناصر و پارسا پیروزفر اشاره کرد.  «زندگی جای دیگری است» روایت داود، بهیار مجرب بیمارستان است که بیماران مبتلا به مرگ را احیا می‌کند اما این‌بار مرگ به سراغ خود او آمده است.

  منبع:سینما پرس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام