فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «پارسا پیروزفر» جلوی دوربین «زندگی جای دیگری است» می‌رود

  ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
  تعداد نظر :(#)

  «پارسا پیروزفر» جلوی دوربین «زندگی جای دیگری است» می‌رود


  فیلمبرداری فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی امیر سیدزاده در تهران ادامه دارد و به زودی بازی پارسا پیروزفر در فیلم آغاز می‌شود.

 • «امیر سید‌زاده» تهیه‌کننده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید فیلم گفت: بعد از صرف فرصت تقریبا چهار ماهه برای اصلاح و ویرایش فیلمنامه اوایل اردیبهشت ماه امسال وارد پیش تولید شدیم و دو ماه و نیم پیش تولید آن به طول انجامید. در این فیلم تلاش کردم تا از بازیگران مستعد و سرشناس بهره ببریم تا هدف و منظرمان را بهتر به مخاطب القاء کنیم .

  وی در ادامه توضیح داد: فیلمبرداری فیلم از 22 تیرماه و شروع فیلمبرداری از بزرگراه نیایش آغاز شد. تاکنون فیلمبرداری لوکیشن‌های متفاوت خیابانی و بیمارستان مسیح دانشوری و مهمانسرای وزارت خارجه به انجام رسیده است و حامد بهداد، نیکی کریمی و یکتا ناصر تاکنون جلوی دوربین رفتند و بازی آنها ادامه دارد. چند روز آینده بازی پارسا پیروزفر و محمدحسین سیدزاده آغاز می‌شود.

  وی در ادامه تاکید کرد: 10 تا 15 شخصیت فرعی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند که هنوز فیلمبرداری سکانس‌های آنها آغاز نشده است.

  سیدزاده درباره لوکیشن‌های باقی‌مانده توضیح داد: لوکیشن‌های بیمارستان، خانه پدری شخصیت اصلی داستان «داود» ( حامد بهداد)باقی مانده است . دو سه روز هم فیلمبرداری در شمال کشور خواهیم داشت. یکی از لوکیشن‌های فیلم بیمارستان امام خمینی است که منتظر صدور مجوز از طریق هیئت امنای بیمارستان هستیم و احتمال دارد از بیمارستان‌های دیگر هم استفاده کنیم .

  وی درباره تدوین فیلم توضیح داد: تدوین فیلم توسط کارگردان منوچهر هادی آغاز شده است و با پایان تدوین اگر به این نتیجه رسیدیم که نیاز است تدوینگری کار را روتوش کند حتما این کار را خواهیم کرد.

  حامد بهداد، نیکی کریمی، یکتا ناصر و پارسا پیروزفر بازیگران اصلی «زندگی جای دیگری است» هستند

  در خلاصه داستان فیلم آمده است: داود، بهیار مجرب بیمارستان است که بیماران مبتلا به مرگ را احیا می‌کند اما اکنون مرگ به سراغ او آمده است...

  تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند، عبارتند از :

  کارگردان: منوچهر هادی/ نویسندگان: منوچهر هادی، بابک کایدان، پدرام کریمی/ مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی/ طراح صحنه و لباس: آتوسا قلمفرسایی/ طراح گریم: سودابه خسروی/ صدابردار: جهانگیر میرشکاری/ دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: نغمه نظری/ دستیار دوم کارگردان: شهاب محسنی نژاد/ مدیر تدارکات: پرویز کاظم لو/ جانشین تولید: مهرداد متولی/ منشی صحنه: رضا بقایی/ عکاس: آرش صادقی/ مجری طرح: مجتبی متولی/ سرمایه گذاران: حامد سلگی، سید امیر سید زاده/ تهیه کننده: سید امیر سیدزاده


  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام