فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • "طبقه حساس" از "معراجی ها" پیش افتاد

  ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
  تعداد نظر :(#)

  "طبقه حساس" از "معراجی ها" پیش افتاد


  «طبقه حساس» در روز اول اکران خود یعنی پنج‌شنبه، پانزدهم اسفند با فروش 12 میلیونی توانست فیلم اول در فروش سینمای آزادی در این روز باشد.

 • رضا سعیدی‌پور، مدیر سینما آزادی در گفتگو با مهر در مورد روز اول اکران فیلم «طبقه حساس» به کارگردانی کمال تبریزی گفت: خوشبختانه این فیلم که از دیروز 15 اسفندماه اکران خود را آغاز کرده است در روز اول نوید تولد یک فیلم پرفروش در سینمای ایران را داد.
  وی افزود: «طبقه حساس» در روز اول اکران خود یعنی پنج‌شنبه، پانزدهم اسفند با فروش 12 میلیونی توانست فیلم اول در فروش سینمای آزادی در این روز باشد.
  مدیر سینما آزادی بیان کرد: «معراجی‌ها» شب گذشته بیش از 10 میلیون و «خط ویژه» 4 میلیون فروش داشتند. در این روز ما به خاطر فروش خوب فیلم تبریزی مجبور شدیم که 3 سانس فوق‌العاده برای آن در نظر بگیریم.
  وی در مورد اکران فیلم «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا توضیح داد: این فیلم از چهارشنبه هفته آینده اکران خواهد شد. مواد تبلیغاتی فیلم‌ها را دفاتر پخش در اختیار ما می‌گذارند که تا این زمان پوسترها و بنرهای فیلم «چ» به دستمان رسیده که ما نیز از آنها استفاده کرده‌ایم ولی هنوز آنونس این فیلم برای پخش در تلویزیون ورودی سینما در اختیارمان گذاشته نشده است.
  فیلم کمدی «طبقه حساس» به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی و فیلمنامه نویسی پیمان قاسم‌خانی، داستان مردی را روایت می‌کند که بعد از مرگ همسرش، او را در یک قبر دو طبقه دفن می‌کند. اما پس از مدتی وقتی مرد سر مزار همسرش می‌رود متوجه می‌شود به اشتباه مردی غریبه در آن مکان دفن شده است.
  رضا عطاران برای این فیلم سیمرغ بلورین نقش اول مرد را در سی و دومین جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.

  منبع:کافه سینما
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام