فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • نام فيلم فريدون جيراني از «زندگی دوگانه فیروز» به «خواب‌زده‌ها» تغيير كرد

  ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  نام فيلم فريدون جيراني از «زندگی دوگانه فیروز» به «خواب‌زده‌ها» تغيير كرد


  فیلم سینمایی "زندگی دوگانه فیروز" به کارگردانی فریدون جیرانی به "خواب‌زده‌ها" تغییر نام داد. جیرانی جدیدترین ساخته خود با نام "زندگی دوگانه فیروز" را در 25 اسفند ماه سال 91 جلوی دوربین برد و زمان فیلمبرداری آن تا 14 اردیبهشت ماه 92 با 45 جلسه فیلمبرداری به پایان رسید.

 • فیلم سینمایی "زندگی دوگانه فیروز" به کارگردانی فریدون جیرانی به "خواب‌زده‌ها" تغییر نام داد. جیرانی جدیدترین ساخته خود با نام "زندگی دوگانه فیروز" را در 25 اسفند ماه سال 91 جلوی دوربین برد و زمان فیلمبرداری آن تا 14 اردیبهشت ماه 92 با 45 جلسه فیلمبرداری به پایان رسید.

  هرچند این فیلم سینمایی در ابتدا با نام "زندگی دوگانه فیروز" پروانه ساخت دریافت کرد، اما بعد از پایان ساخت این فیلم، تهیه‌کننده و کارگردان تصمیم گرفتند نام فیلم را به "خواب زده‌ها" تغییر دهند.

  "خواب زده‌ها" یک کمدی عاشقانه است که داستان دختری با نام نازگل مشرقی دختر مجرد جنوب شهری را روایت می کند که به دلیل مشکلات اقتصادی زندگی اش در حال فروپاشی است. آشنایی اتفاقی وی با فیروز نشاط کارخانه‌دار مجرد زندگی اش را دچار حادثه های جدیدی می کند...

  در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، ساره بیات، صابر ابر، شقایق فراهانی، ملیکا شریفی نیا، رویا میرعلمی، حسن تسعیری و اکبر عبدی حضور دارند.

  رحمان سیفی آزاد تهیه کنندگی "خواب زده ها" را برعهده داشته و مسعود سلامی به عنوان مدیر فیلمبرداری و آریا عظیمی نژاد ساخت موسیقی متن این فیلم را برعهده داشته است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام