فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • اکشن «دو اسلحه» با بازی مارک والبرگ و دنزل واشنگتن به صدر جدول فروش رسید

  ۱۳۹۲/۰۵/۱۷
  تعداد نظر :(#)

  اکشن «دو اسلحه» با بازی مارک والبرگ و دنزل واشنگتن به صدر جدول فروش رسید


  سریره طاهرافشار: اکشن «دو اسلحه» با بازی "مارک والبرگ" و "دنزل واشنگتن" با کسب 27.4 میلیون دلار توانست صدر جدول را از انیمیشن تازه به اکران درآمده «اسمورف ها 2» که 18.2 میلیون

 • مترجم: سریره طاهرافشار

  به گزارش سینمانگار، اکشن «دو اسلحه» با بازی "مارک والبرگ" و "دنزل واشنگتن" با کسب 27.4 میلیون دلار توانست صدر جدول را از انیمیشن تازه به اکران درآمده «اسمورف ها 2» که 18.2 میلیون دلار فروش داشت، برباید.

  «اسمورف ها 2» با ناامیدی در پنج روز اول اکران تنها 27.3 میلیون دلار بدست آورد که در مقایسه با قسمت اول این فیلم فروش کمتری داشت. قسمت اول این فیلم انیمیشنی 35.6 میلیون دلار در شروع اکران در جولای 2011 فروش داشت.

  اما اکشنِ کمدی- جنایی «2Guns- دو اسلحه» به کارگردانی "بالتازار کورماکور" که صدرنشین جدول این هفته باکس آفیس است، درباره دو مامور، یکی از اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA) و دیگری افسر اطلاعات نیروی دریایی است که مجبور به فرار می شوند، بعد از این که تلاش کردند تا به کارتل مواد مخدری نفوذ پیدا کنند.

  در حالی که این دو مامور در حال فرار هستند، راز اتحاد متزلزل خود را می یابند که هیچ کدام نمی دانند که دیگری مامور مخفی فدرال است.
  فیلمنامه این فیلم را "بلیک مسترز" و "استیون گرانت" مشترکا نوشته اند.

  علاوه بر "والبرگ" و "واشنگتن" بازیگرانی چون ""پائولا پاتون"، "بیل پاکستون"، "فرد وارد"، "جیمز مارسدن" و "رابرت جان بورک" در این فیلم حضور دارند.
  «The Wolverine: ولوورین» فیلم صدر جدولی هفته گذشته، این هفته فروش 21.7 میلیون دلاری را تجربه کرد، تا مجموع فروش دو هفته اکران خود را به 95 میلیون دلار برساند.

  این فیلم با ستاره ای چون "هیو جکمن"، در خارج از خانه فروشی 160.2 میلیون دلاری را تجربه کرده است، که در مجموع این فروش و فروش آمریکای شمالی، 255.2 میلیون دلار از آن کمپانی فاکس قرن بیستم شده است.

  انیمیشن خانوادگی و کمدی «The Smurfs 2: اسمورف ها 2» در مکان سوم جدول در اولین هفته اکران قرار گرفت.

  "راجا گاسنِل" کارگردان این انمیشن و "جی دیوید استیم" و "دیوید ویس" فیلمنامه نویسان آن بوده اند.

  در این قسمت، اسمورف ها را می بینیم که با دوستان انسان خود هم تیم می شوند تا اسمورفت را که توسط گارگامل ربوده شده است، نجات دهند. اسمورفت یافته بود که جادویی وجود دارد که شیطان را به موجودات جدیدی به نام نایتیز که یک اسمورف واقعی است، تبدیل می کند.

  "هانک آزاریا"، "نیل پاتریک هریس"، "جایما مایز"، "جیکوب تریمبلی"، "نانسی او دل"، "ونیسا ماتسوی" و "دوسان دوکیک" صداپیشگی کاراکترهای این انیمیشن را عهده دار بودند.

  مکان چهارم جدول این هفته مختص فیلم ترسناک «The Conjuring: احضار روح» است. این فیلم این هفته با کسب 13.7 میلیون دلار، مجموع فروش خود را به 109 میلیون دلار رساند.

  «Despicable Me 2: من نفرت انگیز 2» در پایان هفته پنجم اکران موفق به کسب 10.4 میلیون دلار شد. این انیمشن در کل فروش 327 میلیون دلار را تا به امروز تجربه کرده است.

  «Grown Ups 2: آدم بزرگ های 2» با فروش 8.1 میلیون دلار در هفته چهارم، در مکان ششم جدول ایستاد. این فیلم تا به امروز 116 میلیون دلار فروش داشته است.

  «Turbo: توربو» این هفته در مکان هفتم با فروش 6.4 میلیون دلار قرار گرفت. فروش کلی این فیلم با پایان یافتن هفته سوم اکران به 69.5 میلیون دلار رسید.

  «Red 2: قرمز2» با کسب 5.65 میلیون دلار در هفته سوم اکران، نتوانست آنچنان موفق عمل کند و در مجموع تنها توانست 45.2 میلیون دلار فروش کند و در مکان هشتم جدول بنشیند.

  مکان نهم و دهم جدول این هفته باکس آفیس، به ترتیب فیلم های «The Heat: گرما» با فروش 4.27 میلیون دلار و «Pacific Rim: حاشیه اقیانوس آرام» با کسب 4.57 میلیون دلار قرار دارند.

  به گزارش سینمانگار، در اکران اختصاصی و محدود این هفته، تریلر «دره» با بازی "لیندزی لوهان" قرار دارد که در نیویورک به اکران در آمد و در فروش موفق عمل نکرد. این فیلم توانست در سالن مرکزی "آی اف سی" 15.200 دلار فروش داشته باشد.

  «دره» را "پل شرادر" کارگردانی کرده است و "برت ایستون اِلیس" فیلمنامه آن را نوشته است.

  همچنین درام «در حال حاضر دیدنی» در اکران اولیه قوی عمل کرد و در چهار سالن شهر نیویورک و لس آنجلس توانست 200.181 دلار فروش داشته است.

  این فیلم را "جیمز پونسولدت" کارگردانی کرده است و بازیگرانی چون "شایلین وودلی"، "میلز تلر" و "مری الیزابت وینستد" در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

  به گزارش سینمانگار، در پایان نیز، فیلم جدید "وودی آلن"، با نام «یاس آبی» در پنجاه سالن به نمایش درآمد و موفقیت بزرگی را در فروش بدست آورد. فیلم محصول سونی پیکچرز کلاسیک است که 1.9 میلیون دلار فروش داشته است. در این فیلم "کیت بلانشت" نقش اصلی را ایفا کرده است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام