فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • ویشکا آسایش عنوان کرد

  ۱۳۹۱/۱۰/۱۸
  تعداد نظر :(#)

  ویشکا آسایش عنوان کرد


  سینماگران خارجی با جشنواره فیلم فجر آشنا هستند

 • یک بازیگر سینمای گفت: در صحبت با برخی از سینماگران خارجی متوجه شدم آنها به خوبی جشنواره فیلم فجر را می‌شناسند و حتی برخی از آن‌ها علاقه‌مند به شرکت در آن هستند.
  سینماگران خارجی با جشنواره فیلم فجر آشنا هستند  به گزارش خبرگزاری فارس، «ویشکا آسایش» گفت: به نظرم مهمترین اولویتی که در برگزاری جشنواره فیلم فجر باید در نظر داشته باشیم، وضعیت بلیت‌های جشنواره است که باید ساماندهی و منظم شود.

  این بازیگر در ادامه افزود: بسیاری از مخاطبان علاقه‌مند به دیدن فیلم‌های جشنواره هستند، بنابراین باید تمهیداتی هم برای آنها در نظر گرفته شود تا آنها هم از این مزیت برخوردار شوند.

  وی با بیان اینکه متاسفانه فیلم‌ها در بخش بین الملل جشنواره ضعیف بوده است، گفت: در سال‌های گذشته با نگاهی به فیلم‌های این بخش متوجه می‌شویم که در انتخاب فیلم‌ها سختگیری نشده بود، در حالی که انتخاب فیلم‌ها باید بر اساس اصول خاصی صورت گیرد؛ ضمن اینکه برای این بخش باید از داورها و کارشناسان حرفه ای استفاده کنند.

  آسایش همچنین گفت: من معتقدم باید تعداد فیلم‌ها کم باشد اما از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

  وی با بیان اینکه جشنواره فیلم فجر به خوبی توانسته سینمای ایران را به کشورهای دیگر معرفی کند، گفت: با صحبت‌هایی که با برخی سینماگران خارجی داشتم متوجه شدم آنها به خوبی با این جشنواره آشنا هستند و حتی برخی‌ها علاقه‌مند هستند در آن شرکت کنند. فیلم فجر جشنواره‌ای است که در دنیا در مورد آن صحبت می‌شود.

  به گزارش ستاد خبری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، وی در پایان گفت: زمانی که درمراسم اختتامیه کاندیداها را معرفی می کنند، عکس داورها را معرفی می کنند و به معرفی فیلم ها می پردازند و برنده را اعلام می کنند، پیشنهاد من این است زمانی که کاندیدا را معرفی می‌کنند، بخش‌هایی از فیلم‌ها را به نمایش درآورند.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام