فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • مردی که مادرم عاشق‌اش شد: مهناز افشار و حمید فرخ‌نژاد در برابر هم

  ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
  تعداد نظر :(#)

  مردی که مادرم عاشق‌اش شد: مهناز افشار و حمید فرخ‌نژاد در برابر هم


  ...اين دو بازيگر براي اولين بار است كه با رفيعي همكاري مي كنند. ظاهرا قرار است تمرينات بازيگران فيلم طي روزهاي آينده آغاز شود تا اولين پلان هاي فيلم اواسط فروردين ماه جلوي دوربين برود...

 • پيش توليد اوليه فيلم جديد دكتر علي رفيعي آغاز شد.
  به گزارش کافه سینما به نقل از باني فيلم، «مردي كه مادرم عاشق اش بود» نام فيلم تازه اين كارگردان است كه قرار است فيلمبرداري آن سال آينده در تهران آغاز شود. رفيعي البته بازيگران اصلي فيلمش را انتخاب كرده و قرار است مهناز افشار و حميد فرخ نژاد نقش هاي اصلي آن را بازي كنند. اين دو بازيگر براي اولين بار است كه با رفيعي همكاري مي كنند. ظاهرا قرار است تمرينات بازيگران فيلم طي روزهاي آينده آغاز شود تا اولين پلان هاي فيلم اواسط فروردين ماه جلوي دوربين برود.
  دكتر رفيعي پيش از اين قرار بود فيلم سينمايي «سالتو» را بسازد. او حتي در مقطعي با سفر به شمال كشور پيش توليد اين فيلم را آغاز كرد. قرار بود نقش اصلي «سالتو» را فاطمه معتمدآريا بازي كند اما در نهايت به دليل مهيا نشدن شرايط توليد آن منتفي شد. اين احتمال وجود دارد بعد از ساخت «مردي كه مادرم عاشق اش بود»، رفيعي فيلمنامه «سالتو» را با تهيه كننده ديگري جلوي دوربين ببرد. «مردي كه ...» سومين فيلم بلند سينمايي اين كارگردان بعد از «ماهي ها عاشق مي شوند» و «آقا يوسف» است.


  منبع:کافه سینما
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام