فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • آخرین روزهای فیلمبرداری فیلم جدید «تام کروز»

  ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
  تعداد نظر :(#)

  آخرین روزهای فیلمبرداری فیلم جدید «تام کروز»


  «کشتن تمام چیزی است که نیاز داری» فیلم جدید تام کروز تاریخ اکران عمومی خود در سینماهای آمریکای شمالی را پیدا کرد.

 • این درام دلهره‌آور علمی - تخیلی و حماسی برای چهاردهم ماه مارس سال 2014 به روی پرده سینماهای این منطقه می‌رود.

  این فیلم که هم‌اکنون آخرین روزهای فیلم‌برداری خود را طی می‌کند، بر اساس قصه کتابی به همین نام اثر هیروشی ساکورازاکا ساخته می‌شود.
  کمپانی برادران وارنر این درام علمی - تخیلی را با همکاری شرکت مستقل فیلم‌سازی لجندری پیکچرز تولید کرده و خبر تاریخ اکران عمومی آن را دن فلمن مدیر کمپانی برادران وارنر اعلام کرد.

  داگ لایمن کارگردان «کشتن تمام چیزی است که نیاز داری» است. او این فیلم را براساس فیلم‌نامه‌ای از دانته ‌هارپر و کریستف مک کواری می‌سازد.

  این فیلم اولین محصول کمپانی برادران وارنر است که بخش اعظم صحنه‌های آن در استودیوی تازه تاسیس این کمپانی در شهر لندن فیلم‌برداری می‌شود.

  قصه فیلم تازه تام کروز در آینده‌ای نزدیک اتفاق می‌افتد که در آن نسلی از موجودات بیگانه فضایی به نام میمیکز به کره زمین حمله کرده‌اند.

  هیچ ارتشی در جهان نمی‌تواند با نیروی این موجودات فضایی مقابله کند. این باعث می‌شود تا نیروهای نظامی کشورهای مختلف برای مبارزه با این مهاجمان متحد شوند.

  تام کروز در قصه فیلم در نقش کلنل بیل کیچ بازی می‌کند. او یک افسر وظیفه‌شناس ارتش است که راهی ماموریت خطرناکی می‌شود که احتمال مرگ او بیشتر از موفقیت است.

  با آن که بیل کیج در ساعات اولیه مبارزه کشته می‌شود، اما در کمال حیرت همگان فردای آن روز دوباره حیات پیدا کرده و ماموریت خود را دنبال می‌کند.

  تام کروز آخرین بار با فیلم موزیکال «نسل راک» در تابستان امسال به دیدار تماشاگران سینما آمد. او در این فیلم (که تهیه کننده اصلی آن بود) در نقش مکمل بازی کرد. این فیلم موفقیتی در جدول گیشه نمایش سینماها کسب نکرد.

  این بازیگر فیلم «جک ریچر» را آماده نمایش می‌کند که حال و هوایی دلهره‌آور و اکشن دارد. کریستوفر مک کواری کارگردان این درام جنایتکارانه است.

  رسانه‌های گروهی روز قبل خبردادند تام کروز سر صحنه فیلم‌برداری «کشتن تمام چیزی است که نیاز داری» ، به داگ لایمن پیشنهاد کارگردانی فیلم دلهره‌آور «اورست» را داده است.

  این درام ورزشی شرح حال گونه با بازی تام هاردی در نقش اصلی ساخته می‌شود و تام کروز یکی از تهیه‌کنندگانش خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام