فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • فیلم جدید هومن سیدی در انتظار صدور پروانه نمایش

  ۱۳۹۱/۱۲/۲۴
  تعداد نظر :(#)

  فیلم جدید هومن سیدی در انتظار صدور پروانه نمایش


  فیلم سینمایی «سیزده» به کارگردانی هومن سیدی و تهیه کنندگی سعید سعدی تمام مراحل فنی خود را طی کرده است و در انتظار صدور پروانه نمایش است.

 • «سعید سعدی» تهیه‌کننده سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در مورد فیلم سینمایی «سیزده» ساخته هومن سیدی، اظهار داشت: این فیلم تمام مراحل فنی خود را طی کرده است و آماده نمایش است.
  وی در ادامه افزود: ما این فیلم را به شورای پروانه نمایش داده‌ایم و به محض صدور پروانه نمایش این فیلم را در اولین فرصت اکران خواهیم کرد.

  سعدی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم این فیلم را در اکران دوم نوروز یا اکران سوم به نمایش درآوریم.

  بنابراین گزارش، این فیلم تمی اجتماعی دارد و بازیگرانی چون امیر جعفری، ریما رامین‌فر، آزاده صمدی، امیر جدیدی، نوید محمدزاده، یسنا میرطهماسب، ویشکا آسایش و مهران احمدی(حضور افتخاری ) در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.
  فیلم سینمایی «سیزده» داستان پسر 13 ساله‌ای است در سن رشد، پدر و مادرش از هم جدا می‌شوند. او به دلیل تنهایی و عقده‌هایی که برایش به وجود آمده به جوان‌های بزرگتر از خودش پناه می‌برد و این باعث تغییر و تحولی در وی می شود که هویت واقعی و اصلی او را تغییر می‌دهد. درست وقتی که این پسر باید به ثبات شخصیتی برسد با افرادی بُر می‌خورد و باعث بروز اتفاقاتی در زندگیش می‌شود....

  بنابراین گزارش، سعید سعدی در کارنامه تهیه‌کنندگی خود فیلم‌هایی نظیر «راه نجات»، «اینجا شهر دیگری است»، «روزهای زندگی»، «آلزایمر»،«اینجا بدون من»،«کیفر»،«موش»،«در میان ابرها»، «کویر خون»، «مثل یک قصه»، «گیلانه» و ...را به ثبت رسانده است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام