فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • آغاز پیش تولید «آیریلیق»/ شروع فیلمبرداری اواسط مهرماه

  ۱۳۹۲/۰۶/۱۱
  تعداد نظر :(#)

  آغاز پیش تولید «آیریلیق»/ شروع فیلمبرداری اواسط مهرماه


  پیش تولید فیلم سینمایی «آیریلیق» (جدایی) به کارگردانی یوسف جمادی و توسط موسسه پارس فیلم به تهیه‌کنندگی حبیب‌ الهیاری از اوایل شهریور ماه سال جاری آغاز شد

 • حبیب‌ الهیاری تهیه کننده این فیلم در خصوص موضوع و زمان آغاز فیلمبرداری گفت: این فیلم یک اثر ملودرام خانوادگی است که در تهران و یکی از شهرها مناطق شمال غربی کشور و همچنین یکی از شهرهای کشور آذربایجان فیلمبرداری خواهد شد.

  وی ادامه داد: همزمان با انتخاب و بازبینی لوکیشن‌های فیلم، مذاکره با عوامل فیلم از جمله بازیگران شروع شده و تاکنون توافقات اولیه با برخی از عوامل به عمل آمده که اسامی آنها پس از توافق نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

  تهیه‌کننده فیلم سینمایی «آیریلیق» تصریح کرد: در فیلم «آیریلیق» همراه با بازیگران مطرح سینما، از بازیگران بومی آذری زبان نیز بهره خواهیم برد و برای موسیقی متن فیلم از موسیقی مقامی آذربایجان استفاده خواهد شد.

  الهیاری در مورد داستان این فیلم گفت: «آیریلیق» زندگی دختری را به تصویر می‌کشد که در نوجوانی از سوی خانواده مورد بی‌مهری قرار گرفته و در سنین جوانی با برخی مشکلات روحی روبرو شده است و ...

  وی در پایان با تاکید بر اینکه برخی از صحنه‌های فیلم به صورت جلوه‌های ویژه رایانه‌ای تولید خواهد شد، اظهار داشت:با توجه به برنامه ریزی‌های به عمل آمده پیش‌بینی می‌شود از اواسط مهر ماه فیلم‌برداری « آیریلیق» آغاز ‌شود.

  براساس این گزارش، این فیلم که دومین کار یوسف جمادی به عنوان کارگردان است و در اواخر مرداد ماه سال جاری از سوی اداره کل نظارت وارزشیابی معاونت سینمایی پروانه ساخت دریافت کرد و توسط موسسه پارس فیلم تولید خواهد شد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام