فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • سعدی: پوراحمد «ستایش» را تیرماه کلید می‌زند

  ۱۳۹۲/۰۳/۰۶
  تعداد نظر :(#)

  سعدی: پوراحمد «ستایش» را تیرماه کلید می‌زند


  سعید سعدی از آغاز فیلمبرداری جدیدترین فیلم سینمایی «کیومرث پور احمد» با مضمون دفاع مقدس با آغاز نخستین ماه فصل تابستان خبر داد.

 • مدیر موسسه تولید و پخش نسیم صبا در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص زمان تولید «ستایش» جدیدترین فیلم تولید موسسه خود گفت:«ستایش» که قبلا "ایرانی" نام داشت در مراحل پایانی نگارش فیلمنامه قرار دارد و پس از تکمیل عوامل تیرماه فیلمبرداری کار شروع خواهد شد.

  وی افزود: هنوز با هیچ بازیگری قرار داد امضاء نکرده‌ایم که به مرور زمان با عوامل کار قراردادها منعقد می‌شود اما تا این لحظه هنوز برخی از عوامل نظیر حسین جعفریان به عنوان مدیر فیلمبرداری و محمد مختاری به عنوان صدابردار قطعی شده است.

  براساس این گزارش، «ستایش» داستان رزمنده‌ای است که در یک عملیات پایش روی مین می‌رود و 18 روز در خاک عراق گرفتار می‌شود. این فیلم پس از «اتوبوس شب» دومین فیلم پوراحمد است که به مضمونی با محوریت دفاع مقدس می‌پردازد نیز هجدهمین فیلم بلند او محسوب می‌شود.

  فیلمنامه این فیلم را کیومرث پوراحمد به همراه علیرضا معتمدی نوشته‌اند و حبیب احمدزاده به عنوان مشاور در فیلم همراه خواهد بود و در بخش فیلمنامه و اجرا به گروه سازنده مشاوره خواهد داد.


  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام